oryginalny

HP 655 CZ112AE tusz żółty oryginalny

Hewlett Packard HP Kod produktu: CZ112AE
  • Wydajność: 600
  • Koszt 1 strony: 10,85 gr
  • Pojemność: 9ml
  • Koszt 1 ml: 7,23 zł
  • Obserwuj produkt:
65,11 zł (z VAT + koszty dostawy) 52,93 zł netto
Dostępność: 1 dzień roboczy
Dostawa już od 13,90 zł
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 300 zł - szczegóły
  • HP 655 CZ112AE

    Wybierz oryginalny tusz HP CZ112AE, aby zapewnić swojej drukarce najwyższą precyzję i niezawodność podczas codziennej pracy. Ten żółty wkład drukujący firmy Hewlett Packard został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują profesjonalnej jakości wydruków, charakteryzujących się żywymi kolorami oraz wyjątkową trwałością dokumentów i fotografii.

    Specyfikacja produktu:

    Kompatybilność HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4615 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4625 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6520 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Printer
    Rodzaj produktu Tusz
    Wersja produktu Oryginał
    Wydajność do 600 stron przy 5% pokryciu1
    Pojemność Pojemność 9 ml
    Kolor Żółty (Yellow)
    Producent Hewlett Packard
    Przeznaczenie Drukarki atramentowe HP
    Bezpieczeństwo Produkty oryginalne to najwyższa jakość i niezawodność gwarantowana przez Producenta.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdą Państwo również wysokiej klasy papiery kserograficzne oraz fotograficzne, idealnie dopasowane do możliwości Twojego urządzenia.

    1Podana wydajność odnosi się do druku ciągłego. Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić zależnie od drukowanych obrazów i innych czynników.

    Hewlett Packard

    Materiały eksploatacyjne do HP LaserJet
    Gwarancja producenta
    nieograniczona datą ważności.
    Materiały eksploatacyjne do HP InkJet
    Gwarancja producenta zgodnie z informacją na opakowaniu.
    - Szczegółowe informacje
    - Wadliwy towar musi być dostarczony z opisem problemu.
    - Należy dołączyć stronę konfiguracji i wydruk pokazujący defekt.

    Dane producenta

    • Nazwa: Hewlett Packard Enterprise Polska
    • Adres: ul. Szturmowa 2A, 02-678 Warszawa
    • Telefon: +48225836200
    • Email: [email protected]

    Podmiot odpowiedzialny

    • Nazwa: Hewlett Packard Enterprise Polska
    • Adres: ul. Szturmowa 2A 02-678 Warszawa
    • Telefon: +48225836200
    • Email: [email protected]
      Ostrzeżenia  

    Chronić przed dziećmi.

    Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.

    Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.

     

    Pełną dokumentację techniczną, w tym Przewodnik bezpieczeństwa produktu, można znaleźć na stronie https://www.hp.com

    ORLEN Paczka Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 13,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    DPD Pickup Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 14,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    InPost Paczkomat 24/7 Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 19,90 PLN, płatność kartą
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Kurier DPD Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 17,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 22,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Pocztex Punkt Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 15,90 PLN
    Czas dostawy: 2 dni robocze
    Pocztex Kurier Poczty Polskiej Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 18,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Odbiór osobisty w sklepie

    ul.Przędzalniana 20
    90-034 Łódź
    Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 0 PLN
    Płatność przy odbiorze: 0 PLN, płatność kartą

    * darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 300 zł brutto
    (z wyłączeniem zamówień zawierających papier ksero w ilości większej niż 20 ryz)

    Więcej informacji o dostawach znajdziesz tutaj

    Inne oryginalne w tej kategorii

    HP 655 CZ111AE tusz magenta oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ110AE tusz cyan oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ109AE tusz czarny oryginalny

    Pojemność: 14ml Koszt 1 ml: 4,71 zł
    66,00 zł
    53,66 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy
    Zamienniki w tej kategorii