oryginalne

oryginalny

HP 655 CZ112AE tusz żółty oryginalny

Wydajność: 600 Koszt 1 strony: 10,85 gr Pojemność 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł Producent: Hewlett Packard HP
65,11 zł
52,93 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

HP 655 CZ109AE tusz czarny oryginalny

Wydajność: 550 Koszt 1 strony: 12,00 gr Pojemność 14ml Koszt 1 ml: 4,71 zł Producent: Hewlett Packard HP
66,00 zł
53,66 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

HP 655 CZ111AE tusz magenta oryginalny

Wydajność: 600 Koszt 1 strony: 10,85 gr Pojemność 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł Producent: Hewlett Packard HP
65,11 zł
52,93 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

HP 655 CZ110AE tusz cyan oryginalny

Wydajność: 600 Koszt 1 strony: 10,85 gr Pojemność 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł Producent: Hewlett Packard HP
65,11 zł
52,93 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy