O firmie


Właścicielem sklepu internetowego www.dodrukarki.pl jest istniejąca od 1992 roku firma

DODRUKARKI.PL Sp. z o.o. , z siedzibą w Łodzi 90-034, ul. Przędzalniana 20

wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031922,
REGON 470414460,
NIP 7270125318.

tel. 042 67 67 377
fax. 042 67 63 062
Konto Bankowe
PKO Bank Polski SA
21 1020 3408 0000 4702 0381 7871

Do lipca 2016 roku występowaliśmy pod nazwą Komax 2 Sp. z o.o.
Zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do techniki biurowej a wieloletnie doświadczenie w tym zakresie zaowocowało uruchomieniem w roku 2005 sklepu internetowego.
Lista firm, które nadały nam tytuły swoich Autoryzowanych Dystrybutorów bądź Przedstawicieli Regionalnych.Lexmark - amerykański producent drukarek komputerowych. Jako Autoryzowany Lexmark Partner oferujemy wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne do urządzeń tego producenta.
JetWorld - szeroka oferta kompatybilnych materiałów eksploataycjnych do drukarek zarównowo w 100% nowe jak i refabrykowane.
Action Dystrybuujemy produkty marki ActiveJet i Actis alternatywne tusze, napełniacze do kartridży atramentowych, tonery do drukarek laserowych oraz środki czystości.
Lambda - polski producent atramentów do drukarek, kaset do wszystkich typów drukarek, maszyn do pisania i kas. Dzięki długoletniej współpracy i wynikom sprzedaży uzyskaliśmy tytuł Dystrybutora Produktów Lambda.
Ponadto oferujemy artykuły innych renomowanych producentów
Hewlett Packard - niekwestionowany lider na rynku polskim, jeśli chodzi o sprzedaż drukarek atramentowych i laserowych. W ofercie naszej znajdziecie Państwo zarówno materiały eksploatacyjne głowice, papiery i folie do drukarek atramentowych, tonery do drukarek laserowych oraz nośniki danych.
BROTHER - atramenty i tonery do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
CANON - materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek.
EPSON - atramenty, kasety i tonery do drukarek komputerowych.
OKI - kasety i tonery do drukarek komputerowych.
PANASONIC - kasety, tonery laserowe i ksero oraz rolki termotransferowe do urządzeń drukujących.
XEROX - tonery do drukarek i kserokopiarek, głowice atramentowe.
INTERNATIONAL PAPER - najwyższej jakości papiery do urządzeń biurowych białe Polspeed, Pollux, Poljet odznaczone godłem Teraz Polska a także kolorowe marki Impression..
KYOCERA, SAMSUNG - tonery do drukarek laserowych.
MITA, MINOLTA, RICOH, SHARP, TOSHIBA - tonery do drukarek i kserokopiarek.

Poza wymienionymi znajdziecie Państwo towary do innych urządzeń techniki biurowej.