PROMOCJA !! Do każdego zamówienia powyżej 100 zł, w którym znajdzie się produkt marki Actis, organizer do kabli gratis.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów. ZAPRASZAMY !!

Blog

W jaki sposób zresetować licznik?

Każdy wysłużony, ale zarazem niezawodny sprzęt do drukowania prędzej czy później będzie wymagał wymiany któregoś z podzespołów. Nieunikniona jest konieczność wymiany zespołu bębna. Wówczas nowy start ...

Tusze spożywcze

Czy tusz do drukarek można jeść? Oczywiście, że tak, jeśli jest to specjalistyczny rodzaju atramentu spożywczego, który posiada wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa. Można go zakupić w butelkach ...

Test tonerów Asarto vs HP

Jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów brzmi Zamiennik czy oryginał, co wybrać? Pisaliśmy już o tym, że zamienniki od sprawdzonych producentów, spełniające wszystkie normy, w tym ...

Jak wykryć i rozwiązać problemy z laserową drukarką monochromatyczną?

Jak wykryć i rozwiązać problemy z laserową drukarką monochromatyczną?

Problemy z tonerami zdarzają się każdego dnia zarówno w domach, jak i biurach. Jednak w większości przypadków można szybko i łatwo poradzić sobie z nieestetycznymi wydrukami, które nie mogą być przekazywane klientom jako oficjalne dokumenty. W dzisiejszym artykule przedstawimy... więcej »
Test tonerów Asarto vs HP

Test tonerów Asarto vs HP

Jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów brzmi Zamiennik czy oryginał, co wybrać? Pisaliśmy już o tym, że zamienniki od sprawdzonych producentów, spełniające wszystkie normy, w tym restrykcyjne ISO (ISO/IEC 19752:2004(E) lub ISO/IEC 19798:2006 lub ISO/IEC... więcej »
Tusze spożywcze

Tusze spożywcze

Czy tusz do drukarek można jeść? Oczywiście, że tak, jeśli jest to specjalistyczny rodzaju atramentu spożywczego, który posiada wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa. Można go zakupić w butelkach do zasilania drukarek CISS oraz w postaci kadrtridży do drukarek atramentowych.... więcej »
Zmuszenie drukarki do wykrycia bębna

Zmuszenie drukarki do wykrycia bębna

Jeśli zauważasz problem z bębnem w swoim urządzeniu drukującym, to warto poczynić kilka niezbędnych kroków, aby sprawdzić, czy wszystko jest na pewno w porządku. Większość problemów można rozwiązać samodzielnie, wzywanie serwisu jako dodatkowej pomocy dotyczy raczej... więcej »
W jaki sposób zresetować licznik?

W jaki sposób zresetować licznik?

Każdy wysłużony, ale zarazem niezawodny sprzęt do drukowania prędzej czy później będzie wymagał wymiany któregoś z podzespołów. Nieunikniona jest konieczność wymiany zespołu bębna. Wówczas nowy start powinien być odnotowany także na liczniku urządzenia. Po wymianie... więcej »
Jak samodzielnie wydrukować kartki świąteczne?

Jak samodzielnie wydrukować kartki świąteczne?

Wysyłanie kartek świątecznych jest tradycją, która wciąż ma liczne grono zwolenników. MMS z rymowanymi życzeniami i tańczącymi reniferami zostanie prędzej czy później skasowany, a piękne świąteczne kartki z odręcznymi podpisami przyjaciół przechowujemy w swoich szufladach... więcej »