zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ110AE tusz cyan marki TiOM

TiOM Kod produktu: Ti-H655C
  • Wydajność: 600
  • Koszt 1 strony: 2,82 gr
  • Obserwuj produkt:
16,91 zł (z VAT + koszty dostawy) 13,75 zł netto
Dostępność: 1 dzień roboczy
Dostawa już od 13,90 zł
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 300 zł - szczegóły
  • Tusz HP 655 CZ110AE zamiennik

    Prezentujemy zamiennik tuszu HP 655 CZ110AE, w kolorze błękitnym (cyan). Ten wysokiej jakości, profesjonalnie refabrykowany wkład marki TiOM jest w pełni kompatybilny z szeroką gamą drukarek HP Deskjet Ink Advantage. Został zaprojektowany, aby dostarczać wyraźne i trwałe wydruki przy zachowaniu optymalnej wydajności do 600 stron. Jest to doskonała, ekonomiczna alternatywa dla oryginalnych kartridży, zapewniająca niezawodność i świetną jakość wydruku od pierwszej do ostatniej strony.

    Specyfikacja produktu:

    Kompatybilność HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4615 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4625 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6520 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Printer
    Rodzaj produktu Tusz
    Wersja produktu Zamiennik
    Rodzaj zamiennika Wkład jest profesjonalnie refabrykowany
    Wydajność do 600 stron przy 5% pokryciu1
    Kolor Błękitny (Cyan)
    Producent TiOM
    Chip Produkt wyposażony jest w chip, który pokazuje zużycie atramentu.
    Przeznaczenie Drukarki atramentowe HP
    Bezpieczeństwo Produkty zamienne marki TiOM są testowane pod kątem zgodności z drukarkami, co zapewnia ich bezpieczne użytkowanie.

    Zapewnij sobie stały zapas materiałów eksploatacyjnych. Sprawdź również naszą szeroką ofertę akcesoriów komputerowych, które mogą usprawnić Twoją codzienną pracę.

    1Podana wydajność odnosi się do druku ciągłego. Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić zależnie od drukowanych obrazów i innych czynników.

    Produkty marki Tiom objęte są 12-miesięczną gwarancją.


    Stosowanie produktów Tiom nie narusza gwarancji prawnych producentów drukarek.
    Gwarancja obejmuje prawidłowe działanie produktu, przy zachowaniu odpowiednich warunków użytkowania, zgodnych z instrukcją obsługi urządzenia oraz warunków przechowywania, opisanych na opakowaniu produktu.
    Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, masz możliwość  wymiany wadliwego produktu w punkcie sprzedaży. W tym celu skontaktuj się ze sprzedawcą, a potem udaj się z paragonem lub fakturą zakupu oraz wadliwym produktem do punktu sprzedaży, w którym dokonałeś zakupu produktu Tiom. Po weryfikacji przez sprzedawcę, jeżeli produkt okaże się wadliwy, zostanie niezwłocznie  wymieniony na nowy i wolny od wad.
    Wymianie nie podlega:

    • produkt zużyty

    • produkt uszkodzony przez użytkownika

    • produkt noszący ślady ingerencji.

    Producent nie bierze odpowiedzialności za:

    • uszkodzenia mechaniczne (w tym usuwanie znaków identyfikacyjnych umieszczonych bezpośrednio na wkładzie) powstałe z winy użytkownika lub niezależnych czynników zewnętrznych
    • produkty z wyczerpanym czynnikiem drukującym (tusz, toner)

    Proces reklamacji odbywa się między Klientem końcowym a dystrybutorem.


    Szczegółowe Informacje na stronie Producenta - Gwarancja

    Dane producenta

    • Nazwa: Polcan Sp.z o.o. SKA
    • Adres: ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki
    • Telefon: +48 801 500 907
    • Email: [email protected]

    Podmiot odpowiedzialny

    • Nazwa: Polcan Sp.z o.o. SKA
    • Adres: ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki
    • Telefon: +48 801 500 907
    • Email: [email protected]
    Ostrzeżenia  

    Chronić przed dziećmi.

    Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.

    Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.

    Kontakt z proszkiem tonera  

    Unikaj wszelkiego kontaktu z proszkiem tonera. Zalecamy używania rękawic ochronnych przy wymianie wkładów tonerowych.
    W przypadku kontaktu proszku ze skórą umyj dokładnie miejsce wodą ze środkiem czyszczącym, np. mydłem.
    W przypadku kontaktu z ustami/oczami przemyj je czystą wodą. W przypadku podrażnienia skontaktuj się z lekarzem.
    W przypadku połknięcia proszku natychmiast skontaktuj się z lekarzem.
    W przypadku rozsypania proszku unikaj wdychania jego cząsteczek. Proszek

    Kontakt z tuszem  

    Unikaj wszelkiego kontaktu z tuszem. Zalecamy używania rękawic ochronnych przy wymianie kartridża z tuszem. W przypadku kontaktu tuszu ze skórą umyj dokładnie miejsce wodą ze środkiem czyszczącym, np. mydłem. W przypadku kontaktu z ustami/oczami przemyj je czystą wodą. Jeżeli wystąpi podrażnienie skontaktuj się z lekarzem. W przypadku połknięcia tuszu natychmiast skontaktuj się z lekarzem. W przypadku wycieku tuszu unikaj wdychania oparów. Natychmiast wyczyść powierzchnię, na którą został wylany tusz. Możesz do tego użyć ręczników papierowych lub chusteczek.

    Przechowywanie produktów  

    Przechowuj tonery i tusze w miejscu suchym, z dala od źródeł ciepła. Zarówno podwyższona wilgotność jak i bezpośrednie oddziaływanie ciepła lub promieni słonecznych negatywnie wpływa na jakość i wydajność produktu.

    Utylizacja produktów  

    Nie wyrzucaj zużytych produktów do odpadów zmieszanych.
    Zużyty produkt zutylizuj w punkcie PSZOK albo zwróć do miejsca, w którym kupiłeś produkt.

    Użytkowanie produktów  

    Przed użyciem produktu zapoznaj się z instrukcją obsługi.
    Upewnij się, że produkt może być używany w urządzeniu, w którym zamierzasz go zamontować.
    Nie próbuj samodzielnie uzupełniać tonerów i tuszu w kartridżu. 
    Przed wymianą tonera i tuszu upewnij się, że urządzenie jest wyłączone.
    Regularnie czyść wnętrze drukarki. Zalecamy używanie odkurzacza serwisowego z filtrem.
    Unikaj używania silnych środków chemicznych do czyszczenia urządzenia.
    Jeżeli tusz rozleje się w drukarce natychmiast wyłącz urządzenie i ostrożnie usuń tusz.
    Unikaj używania silnych środków chemicznych do czyszczenia urządzenia. 
    Nie używaj produktów uszkodzonych.

     

    Pełną dokumentację techniczną, w tym Przewodnik bezpieczeństwa produktu, można znaleźć na stronie www.tiom.pl

    ORLEN Paczka Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 13,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    DPD Pickup Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 14,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    InPost Paczkomat 24/7 Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 19,90 PLN, płatność kartą
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Kurier DPD Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 17,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 22,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Pocztex Punkt Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 15,90 PLN
    Czas dostawy: 2 dni robocze
    Pocztex Kurier Poczty Polskiej Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 18,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Odbiór osobisty w sklepie

    ul.Przędzalniana 20
    90-034 Łódź
    Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 0 PLN
    Płatność przy odbiorze: 0 PLN, płatność kartą

    * darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 300 zł brutto
    (z wyłączeniem zamówień zawierających papier ksero w ilości większej niż 20 ryz)

    Więcej informacji o dostawach znajdziesz tutaj

    Inne zamienniki
    Oryginalne w tej kategorii

    HP 655 CZ111AE tusz magenta oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ110AE tusz cyan oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ109AE tusz czarny oryginalny

    Pojemność: 14ml Koszt 1 ml: 4,71 zł
    66,00 zł
    53,66 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy