zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ111AE tusz magenta marki JetWorld

JetWorld Kod produktu: JWI-H655MR
  • Pojemność: 16ml
  • Koszt 1 ml: 1,39 zł
  • Obserwuj produkt:
22,20 zł (z VAT + koszty dostawy) 18,05 zł netto
Dostępność: 1 dzień roboczy
Dostawa już od 13,90 zł
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 300 zł - szczegóły
  • HP 655 CZ111AE zamiennik

    Ten wysokiej jakości zamienny tusz zgodny z HP 655 CZ111AE to kompatybilny wkład do drukarek atramentowych Hewlett Packard. Jest to wkład regenerowany (refabrykowany) marki JetWorld z serii Exclusive, który wykorzystuje najwyższej klasy atrament barwnikowy purpurowy, gwarantujący wierne oddanie kolorów. Kartridż ten, wyprodukowany z pustych pojemników po jednokrotnym użyciu, oferuje znacznie większą pojemność niż jego oryginalny odpowiednik, zapewniając ekonomiczny i efektywny druk. Zastosowany chip Static Control zapewnia prawidłowe monitorowanie poziomu atramentu.

    Specyfikacja produktu:

    Kompatybilność HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4615 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4625 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6520 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Printer
    Rodzaj produktu Tusz
    Wersja produktu Zamiennik
    Rodzaj zamiennika Wkład jest profesjonalnie refabrykowany
    Pojemność Pojemność 16 ml
    Kolor Purpurowy (Magenta)
    Producent JetWorld
    Chip Zainstalowany chip posiada najnowsze oprogramowanie, uwzględniające ostatnie aktualizacje Producenta drukarki.1
    Przeznaczenie Drukarki atramentowe HP
    Bezpieczeństwo Produkty zamienne marki JetWorld są testowane pod kątem zgodności z drukarkami, co zapewnia ich bezpieczne użytkowanie.

    Zachęcamy również do sprawdzenia naszej szerokiej oferty materiałów biurowych i akcesoriów komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko, co niezbędne do efektywnej pracy, od wysokiej jakości papierów, po praktyczne akcesoria biurowe.

    1 Produkt wyposażony jest w chip z oprogramowaniem zawierającym najnowsze aktualizacje dostępne na dzień zakupu.

    JetWorld

    Produkty marki JetWorld objęte są przez Dystrybutora firmę THI Sp. z o.o. Sp. K. - Dożywotnią gwarancją.
    Gwarancja nie obejmuje :
    1. Produktów wyeksploatowanych:
    – tonery i wkłady atramentowe zużyte w 70% i więcej
    2. Produktów uszkodzonych mechanicznie poprzez:
    – naruszenie plomb gwarancyjnych
    – ingerencję osób nieuprawnionych
    – podejmowane próby napraw
    3. Produktów, których wada jest spowodowana aktywną usługą HP+, która nie pozwala na działanie zamienników w tych urządzeniach.
    W przypadku kłopotów z produktem prosimy o kontakt
    Wymagany opis problemu i wydruk konfiguracyjny z drukarki.

    Dane producenta

    • Nazwa: THI Sp. z o.o. Sp.k.
    • Adres: ul. Nowe Sady 2 94-102 Łódź
    • Email: [email protected]

    Podmiot odpowiedzialny

    • Nazwa: THI Sp. z o.o. Sp.k.
    • Adres: ul. Nowe Sady 2 94-102 Łódź
    • Telefon: [email protected]
    Ostrzeżenia  

    Chronić przed dziećmi.

    Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.

    Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.

    Kontakt z proszkiem tonera  

    Unikaj wszelkiego kontaktu z proszkiem tonera. Zalecamy używania rękawic ochronnych przy wymianie wkładów tonerowych.
    W przypadku kontaktu proszku ze skórą umyj dokładnie miejsce wodą ze środkiem czyszczącym, np. mydłem.
    W przypadku kontaktu z ustami/oczami przemyj je czystą wodą. W przypadku podrażnienia skontaktuj się z lekarzem.
    W przypadku połknięcia proszku natychmiast skontaktuj się z lekarzem.
    W przypadku rozsypania proszku unikaj wdychania jego cząsteczek. Proszek

    Kontakt z tuszem  

    Unikaj wszelkiego kontaktu z tuszem. Zalecamy używania rękawic ochronnych przy wymianie kartridża z tuszem. W przypadku kontaktu tuszu ze skórą umyj dokładnie miejsce wodą ze środkiem czyszczącym, np. mydłem. W przypadku kontaktu z ustami/oczami przemyj je czystą wodą. Jeżeli wystąpi podrażnienie skontaktuj się z lekarzem. W przypadku połknięcia tuszu natychmiast skontaktuj się z lekarzem. W przypadku wycieku tuszu unikaj wdychania oparów. Natychmiast wyczyść powierzchnię, na którą został wylany tusz. Możesz do tego użyć ręczników papierowych lub chusteczek.

    Przechowywanie produktów  

    Przechowuj tonery i tusze w miejscu suchym, z dala od źródeł ciepła. Zarówno podwyższona wilgotność jak i bezpośrednie oddziaływanie ciepła lub promieni słonecznych negatywnie wpływa na jakość i wydajność produktu.

    Utylizacja produktów  

    Nie wyrzucaj zużytych produktów do odpadów zmieszanych.
    Zużyty produkt zutylizuj w punkcie PSZOK albo zwróć do miejsca, w którym kupiłeś produkt.

    Użytkowanie produktów  

    Przed użyciem produktu zapoznaj się z instrukcją obsługi.
    Upewnij się, że produkt może być używany w urządzeniu, w którym zamierzasz go zamontować.
    Nie próbuj samodzielnie uzupełniać tonerów i tuszu w kartridżu. 
    Przed wymianą tonera i tuszu upewnij się, że urządzenie jest wyłączone.
    Regularnie czyść wnętrze drukarki. Zalecamy używanie odkurzacza serwisowego z filtrem.
    Unikaj używania silnych środków chemicznych do czyszczenia urządzenia.
    Jeżeli tusz rozleje się w drukarce natychmiast wyłącz urządzenie i ostrożnie usuń tusz.
    Unikaj używania silnych środków chemicznych do czyszczenia urządzenia. 
    Nie używaj produktów uszkodzonych.

    ORLEN Paczka Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 13,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    DPD Pickup Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 14,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    InPost Paczkomat 24/7 Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 19,90 PLN, płatność kartą
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Kurier DPD Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 17,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 22,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Pocztex Punkt Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 15,90 PLN
    Czas dostawy: 2 dni robocze
    Pocztex Kurier Poczty Polskiej Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 18,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Odbiór osobisty w sklepie

    ul.Przędzalniana 20
    90-034 Łódź
    Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 0 PLN
    Płatność przy odbiorze: 0 PLN, płatność kartą

    * darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 300 zł brutto
    (z wyłączeniem zamówień zawierających papier ksero w ilości większej niż 20 ryz)

    Więcej informacji o dostawach znajdziesz tutaj

    Inne zamienniki
    Oryginalne w tej kategorii

    HP 655 CZ111AE tusz magenta oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ110AE tusz cyan oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ109AE tusz czarny oryginalny

    Pojemność: 14ml Koszt 1 ml: 4,71 zł
    66,00 zł
    53,66 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy