zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ110AE tusz cyan marki Actis

Actis Kod produktu: KH-655CR
  • Pojemność: 12ml
  • Koszt 1 ml: 1,37 zł
  • Obserwuj produkt:
16,46 zł (z VAT + koszty dostawy) 13,38 zł netto
Dostępność: 1 dzień roboczy
Dostawa już od 13,90 zł
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 300 zł - szczegóły
  • Tusz HP CZ110AE zamiennik

    Wysokiej jakości zamiennik tuszu HP 655 CZ110AE marki Actis w kolorze błękitnym jest w pełni kompatybilny z szeroką gamą drukarek atramentowych HP Deskjet Ink Advantage. Ten wkład to profesjonalnie refabrykowany kartridż, który został poddany rygorystycznym testom jakościowym, aby zapewnić niezawodne działanie i doskonałe rezultaty druku, stanowiąc ekonomiczną alternatywę dla wkładów oryginalnych.

    Specyfikacja produktu:

    Kompatybilność HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4615 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4625 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6520 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Printer
    Rodzaj produktu Tusz
    Wersja produktu Zamiennik
    Rodzaj zamiennika Wkład jest profesjonalnie refabrykowany
    Pojemność Pojemność 12 ml
    Kolor Błękitny (Cyan)
    Producent Actis
    Chip Produkt wyposażony jest w chip
    Przeznaczenie Drukarki atramentowe HP
    Bezpieczeństwo Produkty zamienne marki Actis są testowane pod kątem zgodności z drukarkami, co zapewnia ich bezpieczne użytkowanie.

    Wybierając ten wkład, inwestujesz w jakość i stabilność wydruku. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szeroką ofertą akcesoriów biurowych oraz papierów, które ułatwią codzienną pracę i pozwolą na pełne wykorzystanie potencjału Twojego sprzętu drukującego.

    Actis

    Warunki Gwarancji.
    1. Materiały eksploatacyjne Actis objęte są 3-letnim okresem gwarancji od daty zakupu lub do wyczerpania się środka barwiącego..
    2. W celu zareklamowania produktu należy zgłosić się do miejsca gdzie towar został zakupiony wraz z dowodem zakupu oraz wydrukiem próbnym (jeżeli istnieje możliwość techniczna).
    3. Reklamowane produkty nie mogą być wyeksploatowane powyżej 80%.
    4. W przypadku odmowy naprawy gwarancyjnej przez producenta urządzenia, związanej z użytkowaniem materiałów eksploatacyjnych ActiveJet, producent zobowiązuje się do naprawy lub wymiany sprzętu na swój koszt.
    5. Producent nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne powstałe z winy użytkownika lub niezależnych czynników zewnętrznych.
    6. W sprawach nieuregulowanych warunkami gwarancji zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

    Gwarancja Szczegółowe Informacje na stronie Producenta

    Dane producenta

    • Nazwa: Action S.A.
    • Adres: ul. Dawidowska 10, 05-500 Zamienie
    • Telefon: (+48 22) 332 16 00, 0 801081111
    • Email: [email protected]

    Podmiot odpowiedzialny

    • Nazwa: Action S.A.
    • Adres: ul. Dawidowska 10, 05-500 Zamienie
    • Telefon: (+48 22) 332 16 00
    • Email: [email protected]
    Piktogram(y) zagrożenia
    GHS07: Substancje drażniące
    GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
     

     

    Ostrzeżenia

    Chronić przed dziećmi.

    Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.

    Zużyty wkład i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.

     

     

    ORLEN Paczka Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 13,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    DPD Pickup Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 14,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    InPost Paczkomat 24/7 Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 19,90 PLN, płatność kartą
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Kurier DPD Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 17,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 22,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Pocztex Punkt Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 15,90 PLN
    Czas dostawy: 2 dni robocze
    Pocztex Kurier Poczty Polskiej Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 18,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Odbiór osobisty w sklepie

    ul.Przędzalniana 20
    90-034 Łódź
    Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 0 PLN
    Płatność przy odbiorze: 0 PLN, płatność kartą

    * darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 300 zł brutto
    (z wyłączeniem zamówień zawierających papier ksero w ilości większej niż 20 ryz)

    Więcej informacji o dostawach znajdziesz tutaj

    Inne zamienniki
    Oryginalne w tej kategorii

    HP 655 CZ111AE tusz magenta oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ110AE tusz cyan oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ109AE tusz czarny oryginalny

    Pojemność: 14ml Koszt 1 ml: 4,71 zł
    66,00 zł
    53,66 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy