zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ112AE tusz żółty marki Actis

Actis Kod produktu: KH-655YR
  • Pojemność: 12ml
  • Koszt 1 ml: 1,37 zł
  • Obserwuj produkt:
16,46 zł (z VAT + koszty dostawy) 13,38 zł netto
Dostępność: 1 dzień roboczy
Dostawa już od 13,90 zł
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 300 zł - szczegóły
  • Tusz HP CZ112AE zamiennik

    Wysokiej jakości, refabrykowany wkład atramentowy HP 655 CZ112AE to godny uwagi zamiennik przeznaczony do drukarek atramentowych HP Deskjet Ink Advantage. Ten żółty tusz (yellow), marki Actis, stanowi ekonomiczną i w pełni kompatybilną alternatywę dla oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Wkład został profesjonalnie odnowiony z oryginalnej głowicy, co gwarantuje wysoką jakość druku i niezawodność, a zainstalowany nowy chip zapewnia poprawne monitorowanie poziomu atramentu w kompatybilnych modelach drukarek.

    Specyfikacja produktu:

    Kompatybilność HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4615 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4625 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6520 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Printer
    Rodzaj produktu Tusz
    Wersja produktu Zamiennik
    Rodzaj zamiennika Wkład jest profesjonalnie refabrykowany
    Pojemność Pojemność 12 ml
    Kolor Żółty (Yellow)
    Producent Actis
    Chip Produkt wyposażony jest w chip
    Przeznaczenie Drukarki atramentowe HP
    Bezpieczeństwo Produkty zamienne marki Actis są testowane pod kątem zgodności z drukarkami, co zapewnia ich bezpieczne użytkowanie.

    Inwestując w zamienniki marki Actis, masz pewność otrzymania produktu wysokiej jakości, który sprosta wymaganiom zarówno w biurze, jak i w domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów biurowych, które pomogą w organizacji Twojego miejsca pracy.

    Actis

    Warunki Gwarancji.
    1. Materiały eksploatacyjne Actis objęte są 3-letnim okresem gwarancji od daty zakupu lub do wyczerpania się środka barwiącego..
    2. W celu zareklamowania produktu należy zgłosić się do miejsca gdzie towar został zakupiony wraz z dowodem zakupu oraz wydrukiem próbnym (jeżeli istnieje możliwość techniczna).
    3. Reklamowane produkty nie mogą być wyeksploatowane powyżej 80%.
    4. W przypadku odmowy naprawy gwarancyjnej przez producenta urządzenia, związanej z użytkowaniem materiałów eksploatacyjnych ActiveJet, producent zobowiązuje się do naprawy lub wymiany sprzętu na swój koszt.
    5. Producent nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne powstałe z winy użytkownika lub niezależnych czynników zewnętrznych.
    6. W sprawach nieuregulowanych warunkami gwarancji zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

    Gwarancja Szczegółowe Informacje na stronie Producenta

    Dane producenta

    • Nazwa: Action S.A.
    • Adres: ul. Dawidowska 10, 05-500 Zamienie
    • Telefon: (+48 22) 332 16 00, 0 801081111
    • Email: [email protected]

    Podmiot odpowiedzialny

    • Nazwa: Action S.A.
    • Adres: ul. Dawidowska 10, 05-500 Zamienie
    • Telefon: (+48 22) 332 16 00
    • Email: [email protected]
    Piktogram(y) zagrożenia
    GHS07: Substancje drażniące
    GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
     

     

    Ostrzeżenia

    Chronić przed dziećmi.

    Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.

    Zużyty wkład i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.

     

     

    ORLEN Paczka Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 13,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    DPD Pickup Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 14,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    InPost Paczkomat 24/7 Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 19,90 PLN, płatność kartą
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Kurier DPD Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 17,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 22,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Pocztex Punkt Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 15,90 PLN
    Czas dostawy: 2 dni robocze
    Pocztex Kurier Poczty Polskiej Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 18,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Odbiór osobisty w sklepie

    ul.Przędzalniana 20
    90-034 Łódź
    Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 0 PLN
    Płatność przy odbiorze: 0 PLN, płatność kartą

    * darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 300 zł brutto
    (z wyłączeniem zamówień zawierających papier ksero w ilości większej niż 20 ryz)

    Więcej informacji o dostawach znajdziesz tutaj

    Inne zamienniki
    Oryginalne w tej kategorii

    HP 655 CZ111AE tusz magenta oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ110AE tusz cyan oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ109AE tusz czarny oryginalny

    Pojemność: 14ml Koszt 1 ml: 4,71 zł
    66,00 zł
    53,66 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy