zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ109AE tusz czarny marki Orink

Orink Kod produktu: OR-CH655BK
  • Pojemność: 24ml
  • Koszt 1 ml: 0,46 zł
  • Obserwuj produkt:
11,15 zł (z VAT + koszty dostawy) 9,07 zł netto
Dostępność: 1 dzień roboczy
Dostawa już od 13,90 zł
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 300 zł - szczegóły
  • Tusz HP 655 CZ109AE zamiennik

    Kompatybilny, fabrycznie nowy wkład atramentowy Orink zgodny z HP 655 CZ109AE to wysokiej jakości zamiennik koloru czarnego, stworzony specjalnie dla serii drukarek HP Deskjet Ink Advantage. Ten alternatywny tusz oferuje zwiększoną pojemność 24 ml, co gwarantuje wydajne i ekonomiczne drukowanie. Wkład jest w pełni zgodny ze specyfikacją techniczną urządzeń, zapewniając bezpieczne użytkowanie i czyste, wyraziste wydruki od pierwszej do ostatniej strony. Wybór tego nowego kartridża to pewność stabilnej pracy i oszczędność kosztów eksploatacji.

    Specyfikacja produktu:

    Kompatybilność HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4615 AiO
    HP Deskjet Ink Advantage 4625 AiO
    HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6520 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Printer
    Rodzaj produktu Tusz
    Wersja produktu Zamiennik
    Rodzaj zamiennika Wkład jest w 100% nowy
    Pojemność Pojemność 24 ml
    Kolor Czarny (Black)
    Producent Orink
    Chip Produkt wyposażony jest w chip
    Przeznaczenie Drukarki atramentowe HP
    Bezpieczeństwo Produkty zamienne marki Orink są testowane pod kątem zgodności z drukarkami, co zapewnia ich bezpieczne użytkowanie.

    Wybierając ten niezawodny zamiennik, inwestujesz w jakość i stabilność druku. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szeroką ofertą akcesoriów biurowych oraz papierów do druku, dostępnych w naszym sklepie.

    Orink

    Gwarancja dystrybutora Orink Infotech Poland - 2 lata od daty zakupu dla tonerów i 1 rok dla wkładów atramentowych, lub do wyczerpania się środka barwiącego do 80%.
    Wymagany opis problemu i wydruk konfiguracyjny z drukarki.

    Wymianie nie podlega:
    • produkt zużyty,
    • produkt uszkodzony przez użytkownika,
    • produkt noszący ślady naprawy, lub modyfikacji.

    Producent nie bierze odpowiedzialności za:
    • uszkodzenia mechaniczne (w tym usuwanie znaków identyfikacyjnych umieszczonych bezpośrednio na wkładzie) powstałe z winy użytkownika lub niezależnych czynników zewnętrznych;
    • produkty z wyczerpanym środkiem barwiącym powyżej 80% (tusze, tonery).

    W przypadku kłopotów z produktem prosimy o kontakt
    Wymagany opis problemu i wydruk konfiguracyjny z drukarki.

    Dane producenta

    • Nazwa: Orink Infotech International CO., LTD.
    • Adres: No.275-8 East Guoding Road, 200433 Shanghai, China
    • Email: [email protected]

    Podmiot odpowiedzialny

    • Nazwa: Orink Infotech Poland
    • Adres: Białczyk 75 66-460 Witnica
    • Email: [email protected]

    ORLEN Paczka Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 13,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    DPD Pickup Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 14,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    InPost Paczkomat 24/7 Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 19,90 PLN, płatność kartą
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Kurier DPD Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 17,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 22,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Pocztex Punkt Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 15,90 PLN
    Czas dostawy: 2 dni robocze
    Pocztex Kurier Poczty Polskiej Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 18,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Odbiór osobisty w sklepie

    ul.Przędzalniana 20
    90-034 Łódź
    Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 0 PLN
    Płatność przy odbiorze: 0 PLN, płatność kartą

    * darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 300 zł brutto
    (z wyłączeniem zamówień zawierających papier ksero w ilości większej niż 20 ryz)

    Więcej informacji o dostawach znajdziesz tutaj

    Inne zamienniki
    Oryginalne w tej kategorii

    HP 655 CZ111AE tusz magenta oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ110AE tusz cyan oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ109AE tusz czarny oryginalny

    Pojemność: 14ml Koszt 1 ml: 4,71 zł
    66,00 zł
    53,66 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy