Tusze do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ110AE tusz cyan marki Orink do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 0,47 zł Producent: Orink
7,00 zł
5,69 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ111AE tusz magenta marki Orink do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 0,47 zł Producent: Orink
7,00 zł
5,69 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ112AE tusz żółty marki Orink do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 0,47 zł Producent: Orink
7,00 zł
5,69 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ109AE tusz czarny marki Orink do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 24ml Koszt 1 ml: 0,46 zł Producent: Orink
11,15 zł
9,07 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ109AE tusz czarny marki Oxe do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 26ml Koszt 1 ml: 0,47 zł Producent: OXE
12,30 zł
10,00 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ110AE tusz cyan marki Actis do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 12ml Koszt 1 ml: 1,37 zł Producent: Actis
16,46 zł
13,38 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ111AE tusz magenta marki Actis do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 12ml Koszt 1 ml: 1,37 zł Producent: Actis
16,46 zł
13,38 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ112AE tusz żółty marki Actis do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 12ml Koszt 1 ml: 1,37 zł Producent: Actis
16,46 zł
13,38 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ109AE tusz czarny marki Actis do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 20ml Koszt 1 ml: 0,85 zł Producent: Actis
16,91 zł
13,75 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
22,20 zł
18,05 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ109AE tusz czarny marki JetWorld do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

4/5 (opinii: 1)

Pojemność 26ml Koszt 1 ml: 0,85 zł Producent: JetWorld
22,20 zł
18,05 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
22,20 zł
18,05 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
22,20 zł
18,05 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
31,38 zł
25,51 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ112AE tusz żółty marki Oxe do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 16ml Koszt 1 ml: 0,77 zł Producent: OXE
12,30 zł
10,00 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ110AE tusz cyan marki Oxe do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 16ml Koszt 1 ml: 0,77 zł Producent: OXE
12,30 zł
10,00 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 655 CZ111AE tusz magenta marki Oxe do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Pojemność 16ml Koszt 1 ml: 0,77 zł Producent: OXE
12,30 zł
10,00 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
31,38 zł
25,51 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
31,38 zł
25,51 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
31,38 zł
25,51 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy

Tusze do HP DeskJet 5525 Ink Advantage

W naszej ofercie znajdziesz tusze do HP DeskJet 5525 Ink Advantage zarówno oryginalne, jak i zamienniki. Sprawdzą się one w domu oraz w biurze, nawet gdy codziennie drukujesz dziesiątki dokumentów. Czym różnią się poszczególne modele?

Przede wszystkim pojemnością – oferujemy głównie wkłady mieszczące kilkanaście mililitrów, choć w sklepie dostępne są też nieco większe kartridże. Kolejna różnica to kolor: sprzedajemy wkłady czarne oraz kolorowe, pakowane pojedynczo. Dostępne kartridże pozwalają na wydrukowanie około 550–600 stron przy 5-procentowym pokryciu. Zamienniki tuszów do HP DeskJet 5525 Ink Advantage są przy tym znacznie tańsze niż produkty oryginalne. W ofercie mamy kartridże takich marek jak JetWorld, Oxe, Orink, TiOM, Actis, ActiveJet, Asarto oraz HP.

Zamienniki i oryginalne tusze do drukarki HP DeskJet 5525 Ink Advantage

Jeżeli zależy Ci na wygodzie i stałej jakości, postaw na oryginalne tusze do drukarki HP DeskJet 5525 Ink Advantage. Takie produkty są wytwarzane przez samą markę HP, zgodnie z jej standardami. Firma gwarantuje ich kompatybilność z konkretnym modelem urządzenia i bezpieczeństwo stosowania.

Tusze nieoryginalne do drukarki HP DeskJet 5525 Ink Advantage mogą różnić się od siebie właściwościami. Zazwyczaj powstają w prawie taki sam sposób, jak modele oryginalne, ale na rynku można trafić też na wyraźnie gorsze wkłady. Z tego powodu w dodrukarki.pl dokładnie weryfikujemy jakość zamienników HP DeskJet 5525 Ink Advantage. Stawiamy tylko na te produkty, które są wydajne, łatwe w montażu, bezpieczne w użytkowaniu i pozwalają na uzyskanie odpowiedniego nasycenia kolorów.

Postaw na oferowane tusze HP DeskJet 5525 Ink Advantage w wersji oryginalnej i nieoryginalnej. Wybierz jakość i atrakcyjne ceny!