zamiennik

Asarto zamiennik HP 655 CZ111AE tusz magenta

Asarto Kod produktu: AS-H655MN
  • Wydajność: 600
  • Koszt 1 strony: 3,32 gr
  • Pojemność: 14.6ml
  • Koszt 1 ml: 1,42 zł
  • Obserwuj produkt:
19,91 zł (z VAT + koszty dostawy) 16,19 zł netto
Dostępność: 1 dzień roboczy
Dostawa już od 13,90 zł
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 300 zł - szczegóły
  • Tusz HP 655 CZ111AE zamiennik

    Wysokiej jakości zamiennik tuszu HP serii 655 CZ111AE w kolorze purpurowym (magenta).Ten kompatybilny wkład atramentowy marki Asarto to produkt w 100% nowy,zaprojektowany z myślą o efektywnym i bezproblemowym drukowaniu w drukarkach atramentowych HP Deskjet Ink Advantage.Zapewnia doskonałą jakość wydruków,porównywalną z oryginałami,przy zachowaniu dużej oszczędności kosztów eksploatacji.

    Specyfikacja produktu:

    Kompatybilność HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4615 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 4625 AiO Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6520 e-All-in-One Printer
    HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Printer
    Rodzaj produktu Tusz
    Wersja produktu Zamiennik
    Rodzaj zamiennika Wkład jest w 100% nowy
    Wydajność do 600 stron przy 5% pokryciu1
    Pojemność Pojemność 14,6 ml
    Kolor Purpurowy (Magenta)
    Producent Asarto
    Chip Produkt wyposażony jest w chip
    Przeznaczenie Drukarki atramentowe HP
    Bezpieczeństwo Produkty zamienne marki Asarto są testowane pod kątem zgodności z drukarkami, co zapewnia ich bezpieczne użytkowanie.

    Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.Oprócz wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych,znajdą Państwo u nas również szeroki wybór akcesoriów biurowych,które ułatwią codzienną pracę.

    1Podana wydajność odnosi się do druku ciągłego. Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić zależnie od drukowanych obrazów i innych czynników.

    Asarto

    Warunki Gwarancji.

    Tusze i tonery Asarto objęte są DOŻYWOTNIĄ gwarancją, natomiast taśmy do drukarek igłowych 24-miesięczną.

    Stosowanie produktów Asarto nie narusza gwarancji prawnych producentów drukarek.

    Gwarancja powyższa obowiązuje przy zachowaniu odpowiednich warunków użytkowania zgodnych z instrukcją obsługi urządzenia oraz warunków przechowywania, opisanych na opakowaniu produktu.

    Możesz też skorzystać z opcji wymiany wadliwego produktu w punkcie sprzedaży.
    W tym celu skontaktuj się najpierw ze sprzedawcą, a potem udaj się z paragonem lub fakturą zakupu oraz wadliwym produktem do punktu sprzedaży, w którym dokonałeś zakupu produktu Asarto. Po weryfikacji przez sprzedawcę zostanie dokonana wymiana na produkt nowy i sprawny.

    Wymianie nie podlega:
    • produkt zużyty,
    • produkt uszkodzony przez użytkownika,
    • produkt noszący ślady ingerencji.

    Producent nie bierze odpowiedzialności za:
    • uszkodzenia mechaniczne (w tym usuwanie znaków identyfikacyjnych umieszczonych bezpośrednio na wkładzie) powstałe z winy użytkownika lub niezależnych czynników zewnętrznych;
    • produkty z wyczerpanym środkiem barwiącym powyżej 80% (tusze, tonery).

    Proces reklamacji odbywa się między klientem końcowym a dystrybutorem.

    Zapewniamy naprawę lub wymianę urządzenia na własny koszt*, jeżeli jego uszkodzenie zostanie spowodowane bezpośrednio przez użycie produktu Asarto .

    Powstanie takiego uszkodzenia lub wadliwy produkt należy zgłosić
    pod numerem infolinii 801 500 907 lub na: [email protected].

    * o wyborze sposobu rozpatrzenia reklamacji decyduje Dystrybutor.

    Gwarancja  - Szczegółowe Informacje na stronie Producenta

    Dane producenta

    • Nazwa: Polcan Sp.z o.o. SKA
    • Adres: ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki
    • Telefon: +48 801 500 907
    • Email: [email protected]

    Podmiot odpowiedzialny

    • Nazwa: Polcan Sp.z o.o. SKA
    • Adres: ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki
    • Telefon: +48 801 500 907
    • Email: [email protected]
    Ostrzeżenia  

    Chronić przed dziećmi.

    Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.

    Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.

    Kontakt z proszkiem tonera  

    Unikaj wszelkiego kontaktu z proszkiem tonera. Zalecamy używania rękawic ochronnych przy wymianie wkładów tonerowych.
    W przypadku kontaktu proszku ze skórą umyj dokładnie miejsce wodą ze środkiem czyszczącym, np. mydłem.
    W przypadku kontaktu z ustami/oczami przemyj je czystą wodą. W przypadku podrażnienia skontaktuj się z lekarzem.
    W przypadku połknięcia proszku natychmiast skontaktuj się z lekarzem.
    W przypadku rozsypania proszku unikaj wdychania jego cząsteczek. Proszek

    Kontakt z tuszem  

    Unikaj wszelkiego kontaktu z tuszem. Zalecamy używania rękawic ochronnych przy wymianie kartridża z tuszem. W przypadku kontaktu tuszu ze skórą umyj dokładnie miejsce wodą ze środkiem czyszczącym, np. mydłem. W przypadku kontaktu z ustami/oczami przemyj je czystą wodą. Jeżeli wystąpi podrażnienie skontaktuj się z lekarzem. W przypadku połknięcia tuszu natychmiast skontaktuj się z lekarzem. W przypadku wycieku tuszu unikaj wdychania oparów. Natychmiast wyczyść powierzchnię, na którą został wylany tusz. Możesz do tego użyć ręczników papierowych lub chusteczek.

    Przechowywanie produktów  

    Przechowuj tonery i tusze w miejscu suchym, z dala od źródeł ciepła. Zarówno podwyższona wilgotność jak i bezpośrednie oddziaływanie ciepła lub promieni słonecznych negatywnie wpływa na jakość i wydajność produktu.

    Utylizacja produktów  

    Nie wyrzucaj zużytych produktów do odpadów zmieszanych.
    Zużyty produkt zutylizuj w punkcie PSZOK albo zwróć do miejsca, w którym kupiłeś produkt.

    Użytkowanie produktów  

    Przed użyciem produktu zapoznaj się z instrukcją obsługi.
    Upewnij się, że produkt może być używany w urządzeniu, w którym zamierzasz go zamontować.
    Nie próbuj samodzielnie uzupełniać tonerów i tuszu w kartridżu. 
    Przed wymianą tonera i tuszu upewnij się, że urządzenie jest wyłączone.
    Regularnie czyść wnętrze drukarki. Zalecamy używanie odkurzacza serwisowego z filtrem.
    Unikaj używania silnych środków chemicznych do czyszczenia urządzenia.
    Jeżeli tusz rozleje się w drukarce natychmiast wyłącz urządzenie i ostrożnie usuń tusz.
    Unikaj używania silnych środków chemicznych do czyszczenia urządzenia. 
    Nie używaj produktów uszkodzonych.

     

    Pełną dokumentację techniczną, w tym Przewodnik bezpieczeństwa produktu, można znaleźć na stronie www.asarto.pl

     

    ORLEN Paczka Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 13,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    DPD Pickup Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 14,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    InPost Paczkomat 24/7 Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 19,90 PLN, płatność kartą
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Kurier DPD Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 17,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 22,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Pocztex Punkt Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 15,90 PLN
    Czas dostawy: 2 dni robocze
    Pocztex Kurier Poczty Polskiej Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 16,90 PLN
    Płatność przy odbiorze: 18,90 PLN
    Czas dostawy: 1 dzień roboczy
    Odbiór osobisty w sklepie

    ul.Przędzalniana 20
    90-034 Łódź
    Koszty dostawy*:
    Przedpłata: 0 PLN
    Płatność przy odbiorze: 0 PLN, płatność kartą

    * darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 300 zł brutto
    (z wyłączeniem zamówień zawierających papier ksero w ilości większej niż 20 ryz)

    Więcej informacji o dostawach znajdziesz tutaj

    Inne zamienniki
    Oryginalne w tej kategorii

    HP 655 CZ111AE tusz magenta oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ110AE tusz cyan oryginalny

    Pojemność: 9ml Koszt 1 ml: 7,23 zł
    65,11 zł
    52,93 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy

    HP 655 CZ109AE tusz czarny oryginalny

    Pojemność: 14ml Koszt 1 ml: 4,71 zł
    66,00 zł
    53,66 zł netto
    dostępność: 1 dzień roboczy