Tusze do Canon PIXMA TS5350

Tusze do Canon PIXMA TS5350, TS5350a, TS5350i

Dobór odpowiednich materiałów eksploatacyjnych ma istotne znaczenie dla pracy każdej drukarki. Wybierając sprawdzone produkty, zyskujesz intensywne, szczegółowe wydruki oraz możliwość bezpiecznego użytkowania urządzenia. W naszym sklepie znajdziesz tusze do Canon PIXMA TS5350, TS5350a, TS530i w dwóch wariantach: oryginalne tusze Canon oraz zamienniki wysokiej jakości, które zapewnią Ci bardzo dobre efekty druku w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni dla siebie tusz.

Czy warto postawić na zamienniki? Canon PIXMA TS5350 - wybieramy najlepsze tusze do drukarki!

Zamienniki to nieoryginalne materiały eksploatacyjne, a oznacza to, że nie zostały wyprodukowane przez producenta urządzenia drukującego. Nie wpływa to jednak na ich jakość! Tusze alternatywne mają taką samą budowę jak oryginały, dlatego możesz mieć pewność, że w żadnym stopniu nie uszkodzą Twojej drukarki oraz nie wpłyną na jej żywotność. Co więcej, oferowane wydruki, będą wyglądać profesjonalnie, a różnica między tymi, które zostały wydrukowane przy wykorzystaniu oryginałów, będzie niedostrzegalna gołym okiem.

W naszym sklepie dostępne są wysokiej klasy zamienniki! Canon PIXMA TS5350 - dla tego modelu oferujemy szereg produktów! 

Drukarka Canon PIXMA TS5350 - zamienniki czy oryginały? 

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż to zależy od indywidualnych upodobań każdego użytkownika, a także od posiadanego przez niego budżetu. Zarówno jedne, jak i drugie produkty oferują naprawdę jakościowe wydruki, a główna różnica tkwi w cenie. Zamienniki dostępne są w dużo atrakcyjniejszej ofercie cenowej, co pozwoli na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Oczywiście jeżeli stawiasz na najwyższą jakość i lubisz markowe produkty, oryginalne materiały eksploatacyjne będą świetnym rozwiązaniem. Sam zdecyduj, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza! 

Jesteś właścicielem urządzenia atramentowego Canon PIXMA TS5350? Zamienniki kupisz w naszym sklepie!

Tusze do Canon PIXMA TS5350 - sprawdź, do jakich innych modeli pasują!

Tusze do Canon PIXMA TS5350 są kompatybilne również z innymi modelami urządzeń drukujących, które zostały wyprodukowane przez firmę Canon. Dotyczy to m.in. drukarki: Canon PIXMA TS5351, Canon PIXMA TS5352, Canon PIXMA TS5353, Canon PIXMA TS7450, a także Canon PIXMA TS7451. Do tych urządzeń oferujemy także tusze alternatywne marki ActiveJet oraz JetWorld. 

Zamiennik - Canon PIXMA TS5350

Jaki powinien być idealny zamiennik? Canon PIXMA TS5350 - do tego modelu oraz do każdego innego zamiennik musi charakteryzować się przede wszystkim wysokiej klasy atramentem, który umożliwia przygotowanie dobrej jakości wydruków. Dotyczy to zarówno idealnego odwzorowania kolorystycznego - względem elektronicznej wersji, jak i podkreślenia wszystkich szczegółów. Materiały eksploatacyjne do drukarek są idealnym rozwiązaniem w połączeniu z drukarką atramentową Canon PIXMA TS5350. Tusze znajdziesz w naszym asortymencie w atrakcyjnych cenach!

Canon PIXMA TS5350 – intuicyjny interfejs z ekranem dotykowym

Canon PIXMA TS5350 to urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia bezprzewodowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie znakomitej jakości zdjęć i wyraźnych dokumentów. Sprawdzi się idealnie w domu. Pixma TS5350 ma kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm z uproszczonym interfejsem użytkownika, umożliwiającym intuicyjną pracę. Usługa PIXMA Cloud Link umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i korzystanie z serwisów w chmurze. Uzupełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Apple AirPrint i Google Cloud Print. Drukarka PIXMA TS5350 charakteryzuje się prędkością druku ISO ESAT na poziomie 13 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym oraz 6,8 obrazów na minutę w trybie kolorowym. Zdjęcie 10 x 15 cm powstanie zaledwie w 43 sekundy.

Tusze do Canon PIXMA TS5350 dostępne w ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie internetowym można znaleźć oryginalne wkłady atramentowe CL-561 i PG-560 XL. System ChromaLife100+ gwarantuje otrzymanie trwałych i pięknych odbitek. Korzystając z usługi PIXMA Cloud Link za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT na smartfonie lub tablecie, możesz drukować treści z popularnych portali społecznościowych i usług w chmurze, w tym z serwisów Facebook, Instagram, Google Drive, Dropbox, OneDrive i wielu innych.

oryginalny

Canon PG-560 XL 3712C001 tusz czarny do Canon PIXMA TS5350

5/5 (opinii: 1)

Wydajność: 400 Koszt 1 strony: 29,61 gr Pojemność 14.3ml Koszt 1 ml: 8,46 zł Producent: Canon
118,45 zł
96,30 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

Canon CL-561 XL 3730C001 tusz 3-kolorowy do Canon PIXMA TS5350

5/5 (opinii: 2)

Wydajność: 300 Koszt 1 strony: 36,76 gr Pojemność 12.2ml Koszt 1 ml: 9,19 zł Producent: Canon
110,29 zł
89,67 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik Canon PG-560 XL tusz czarny marki ActiveJet do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 22ml Koszt 1 ml: 4,24 zł Producent: ActiveJet
93,26 zł
75,82 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik Canon CL-561XL tusz 3-kolorowy marki ActiveJet do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 18ml Koszt 1 ml: 5,54 zł Producent: ActiveJet
99,65 zł
81,02 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik Canon PG-560 XL tusz czarny marki Actis do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 22ml Koszt 1 ml: 3,62 zł Producent: Actis
79,71 zł
64,80 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik Canon CL-561XL tusz 3-kolorowy marki Actis do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 18ml Koszt 1 ml: 4,96 zł Producent: Actis
89,29 zł
72,59 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

Canon PG-560 3713C001 tusz czarny oryginalny do Canon PIXMA TS5350

Wydajność: 180 Koszt 1 strony: 47,95 gr Pojemność 7.5ml Koszt 1 ml: 12,33 zł Producent: Canon
86,31 zł
70,17 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik Canon PG-560 XL tusz czarny marki JetWorld do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 20ml Koszt 1 ml: 4,59 zł Producent: JetWorld
91,86 zł
74,68 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
243,12 zł
197,66 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

Canon CL-561 3731C001 tusz 3-kolorowy do Canon PIXMA TS5350

Wydajność: 180 Koszt 1 strony: 55,89 gr Pojemność 8.3ml Koszt 1 ml: 12,58 zł Producent: Canon
100,60 zł
81,79 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

Canon Photo Value Pack 3713C008 tusze PG-560 CL-561 + papier foto do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 15.8ml Koszt 1 ml: 13,17 zł Producent: Canon
197,55 zł
160,61 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik Canon CL-561XL tusz 3-kolorowy marki Asarto do Canon PIXMA TS5350

Wydajność: 600 Koszt 1 strony: 19,19 gr Pojemność 18ml Koszt 1 ml: 6,40 zł Producent: Asarto
115,16 zł
93,63 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik Canon PG-560 XL tusz czarny marki Asarto do Canon PIXMA TS5350

Wydajność: 600 Koszt 1 strony: 19,19 gr Pojemność 20ml Koszt 1 ml: 5,76 zł Producent: Asarto
115,16 zł
93,63 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

Canon Photo Cube 3713C007 tusz PG-560 + CL-561 + papier foto 5x5" do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 15.8ml Koszt 1 ml: 12,47 zł Producent: Canon
187,02 zł
152,05 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik Canon CL-561XL tusz 3-kolorowy marki JetWorld do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 18ml Koszt 1 ml: 5,36 zł Producent: JetWorld
96,53 zł
78,48 zł netto
dostępność: BRAK TOWARU
oryginalny

Canon Multipack 3713C006 PG-560 CL-561 do Canon PIXMA TS5350

Pojemność 15.8ml Koszt 1 ml: 13,75 zł Producent: Canon
206,20 zł
167,64 zł netto
dostępność: BRAK TOWARU

Tusze do Canon PIXMA TS5350, TS5350a, TS5350i

Dobór odpowiednich materiałów eksploatacyjnych ma istotne znaczenie dla pracy każdej drukarki. Wybierając sprawdzone produkty, zyskujesz intensywne, szczegółowe wydruki oraz możliwość bezpiecznego użytkowania urządzenia. W naszym sklepie znajdziesz tusze do Canon PIXMA TS5350, TS5350a, TS530i w dwóch wariantach: oryginalne tusze Canon oraz zamienniki wysokiej jakości, które zapewnią Ci bardzo dobre efekty druku w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni dla siebie tusz.

Czy warto postawić na zamienniki? Canon PIXMA TS5350 - wybieramy najlepsze tusze do drukarki!

Zamienniki to nieoryginalne materiały eksploatacyjne, a oznacza to, że nie zostały wyprodukowane przez producenta urządzenia drukującego. Nie wpływa to jednak na ich jakość! Tusze alternatywne mają taką samą budowę jak oryginały, dlatego możesz mieć pewność, że w żadnym stopniu nie uszkodzą Twojej drukarki oraz nie wpłyną na jej żywotność. Co więcej, oferowane wydruki, będą wyglądać profesjonalnie, a różnica między tymi, które zostały wydrukowane przy wykorzystaniu oryginałów, będzie niedostrzegalna gołym okiem.

W naszym sklepie dostępne są wysokiej klasy zamienniki! Canon PIXMA TS5350 - dla tego modelu oferujemy szereg produktów! 

Drukarka Canon PIXMA TS5350 - zamienniki czy oryginały? 

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż to zależy od indywidualnych upodobań każdego użytkownika, a także od posiadanego przez niego budżetu. Zarówno jedne, jak i drugie produkty oferują naprawdę jakościowe wydruki, a główna różnica tkwi w cenie. Zamienniki dostępne są w dużo atrakcyjniejszej ofercie cenowej, co pozwoli na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Oczywiście jeżeli stawiasz na najwyższą jakość i lubisz markowe produkty, oryginalne materiały eksploatacyjne będą świetnym rozwiązaniem. Sam zdecyduj, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza! 

Jesteś właścicielem urządzenia atramentowego Canon PIXMA TS5350? Zamienniki kupisz w naszym sklepie!

Tusze do Canon PIXMA TS5350 - sprawdź, do jakich innych modeli pasują!

Tusze do Canon PIXMA TS5350 są kompatybilne również z innymi modelami urządzeń drukujących, które zostały wyprodukowane przez firmę Canon. Dotyczy to m.in. drukarki: Canon PIXMA TS5351, Canon PIXMA TS5352, Canon PIXMA TS5353, Canon PIXMA TS7450, a także Canon PIXMA TS7451. Do tych urządzeń oferujemy także tusze alternatywne marki ActiveJet oraz JetWorld. 

Zamiennik - Canon PIXMA TS5350

Jaki powinien być idealny zamiennik? Canon PIXMA TS5350 - do tego modelu oraz do każdego innego zamiennik musi charakteryzować się przede wszystkim wysokiej klasy atramentem, który umożliwia przygotowanie dobrej jakości wydruków. Dotyczy to zarówno idealnego odwzorowania kolorystycznego - względem elektronicznej wersji, jak i podkreślenia wszystkich szczegółów. Materiały eksploatacyjne do drukarek są idealnym rozwiązaniem w połączeniu z drukarką atramentową Canon PIXMA TS5350. Tusze znajdziesz w naszym asortymencie w atrakcyjnych cenach!

Canon PIXMA TS5350 – intuicyjny interfejs z ekranem dotykowym

Canon PIXMA TS5350 to urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia bezprzewodowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie znakomitej jakości zdjęć i wyraźnych dokumentów. Sprawdzi się idealnie w domu. Pixma TS5350 ma kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm z uproszczonym interfejsem użytkownika, umożliwiającym intuicyjną pracę. Usługa PIXMA Cloud Link umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i korzystanie z serwisów w chmurze. Uzupełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Apple AirPrint i Google Cloud Print. Drukarka PIXMA TS5350 charakteryzuje się prędkością druku ISO ESAT na poziomie 13 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym oraz 6,8 obrazów na minutę w trybie kolorowym. Zdjęcie 10 x 15 cm powstanie zaledwie w 43 sekundy.

Tusze do Canon PIXMA TS5350 dostępne w ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie internetowym można znaleźć oryginalne wkłady atramentowe CL-561 i PG-560 XL. System ChromaLife100+ gwarantuje otrzymanie trwałych i pięknych odbitek. Korzystając z usługi PIXMA Cloud Link za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT na smartfonie lub tablecie, możesz drukować treści z popularnych portali społecznościowych i usług w chmurze, w tym z serwisów Facebook, Instagram, Google Drive, Dropbox, OneDrive i wielu innych.