Tusze do HP Photosmart C4780

Tusze do HP Photosmart C4780

W tej kategorii znajdują się tusze do HP Photosmart C4780, czyli do popularnej drukarki atramentowej łączącej funkcje druku, skanowania i kopiowania. Urządzenie jest cenione za dokładność i jakość wydruku, dlatego odpowiednio dobrany tusz ma duży wpływ na jego wydajność i żywotność. Oferowane produkty – zarówno oryginalne, jak i zamienniki – gwarantują wyraźny druk, płynny przepływ atramentu oraz naturalne odwzorowanie barw.

HP Photosmart C4780 wykorzystuje dwa podstawowe rodzaje wkładów: czarny oraz trójkolorowy (cyan, magenta, yellow). Pierwszy zapewnia głęboki kontrast tekstu i ostre linie, drugi odpowiada za pełną gamę barw w wydrukach kolorowych. Dzięki takiemu zestawowi drukarka radzi sobie równie dobrze z dokumentami biurowymi, co ze zdjęciami czy materiałami graficznymi.

Dostępne tusze do HP Photosmart C4780 charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na rozmazywanie, co pozwala zachować estetyczny wygląd wydruków przez długi czas. Wszystkie oferowane wkłady są w pełni kompatybilne z drukarką, dlatego ich instalacja przebiega bezproblemowo, a urządzenie pracuje stabilnie już od pierwszej strony.

Zamienniki dostępne w tej kategorii to produkty przetestowane pod kątem jakości i zgodności z modelem Photosmart C4780. Pozwalają drukować w tej samej jakości co oryginały, a przy tym pomagają ograniczyć koszty eksploatacji. Odpowiednio dobrane atramenty nie tylko wpływają na intensywność kolorów, lecz także chronią głowicę drukującą przed zasychaniem i zanieczyszczeniami.

Tusze do HP Photosmart C4780 to pewność uzyskania wyraźnych, nasyconych i trwałych wydruków. Niezależnie od tego, czy drukujesz dokumenty, materiały szkolne, czy zdjęcia – atramenty dopasowane do tego modelu drukarki gwarantują doskonały efekt i długotrwałą niezawodność sprzętu.

W tej kategorii są dostępne wysokiej jakości zamienniki i oryginalne tusze HP 300 – czarne i kolorowe wkłady dopasowane do drukarki HP Photosmart C4780, które gwarantują czyste i nasycone wydruki.

zamiennik

Zamiennik HP 300 XL CC641EE tusz czarny marki Oxe do HP Photosmart C4780

Pojemność 22ml Koszt 1 ml: 3,11 zł Producent: OXE
68,44 zł
55,64 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

HP 300 CC640EE tusz czarny oryginalny do HP Photosmart C4780

4/5 (opinii: 1)

Wydajność: 200 Koszt 1 strony: 58,01 gr Pojemność 4ml Koszt 1 ml: 29,01 zł Producent: Hewlett Packard HP
116,02 zł
94,33 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 300 XL CC644EE tusz 3-kolorowy marki Oxe do HP Photosmart C4780

Pojemność 21ml Koszt 1 ml: 2,78 zł Producent: OXE
58,35 zł
47,44 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 300 XL CC644EE tusz kolor marki Actis do HP Photosmart C4780

Pojemność 21ml Koszt 1 ml: 3,85 zł Producent: Actis
80,76 zł
65,66 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

HP 300 CN637EE zestaw tusz czarny i 3-kolorowy do HP Photosmart C4780

Pojemność 8ml Koszt 1 ml: 32,07 zł Producent: Hewlett Packard HP
256,52 zł
208,55 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
75,05 zł
61,02 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 300 XL CC641EE tusz czarny marki JetWorld do HP Photosmart C4780

Pojemność 22ml Koszt 1 ml: 3,41 zł Producent: JetWorld
75,05 zł
61,02 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 300 XL CC641EE tusz czarny marki Actis do HP Photosmart C4780

5/5 (opinii: 1)

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 5,38 zł Producent: Actis
80,76 zł
65,66 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 300 XL CC644EE tusz 3-kolorowy marki Asarto do HP Photosmart C4780

Wydajność: 440 Koszt 1 strony: 19,87 gr Pojemność 18ml Koszt 1 ml: 4,86 zł Producent: Asarto
87,41 zł
71,07 zł netto
dostępność: Mała ilość u Dostawcy
zamiennik

Zamiennik HP 300 XL CC641EE tusz czarny marki Asarto do HP Photosmart C4780

Wydajność: 560 Koszt 1 strony: 16,19 gr Pojemność 20ml Koszt 1 ml: 4,53 zł Producent: Asarto
90,64 zł
73,69 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
93,26 zł
75,82 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 300 XL CC641EE tusz czarny marki ActiveJet do HP Photosmart C4780

Pojemność 20ml Koszt 1 ml: 4,66 zł Producent: ActiveJet
93,26 zł
75,82 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
oryginalny

HP 300 CC643EE tusz 3-kolorowy oryginalny do HP Photosmart C4780

5/5 (opinii: 2)

Wydajność: 165 Koszt 1 strony: 85,12 gr Pojemność 4ml Koszt 1 ml: 35,11 zł Producent: Hewlett Packard HP
140,45 zł
114,19 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy

Tusze do HP Photosmart C4780

W tej kategorii znajdują się tusze do HP Photosmart C4780, czyli do popularnej drukarki atramentowej łączącej funkcje druku, skanowania i kopiowania. Urządzenie jest cenione za dokładność i jakość wydruku, dlatego odpowiednio dobrany tusz ma duży wpływ na jego wydajność i żywotność. Oferowane produkty – zarówno oryginalne, jak i zamienniki – gwarantują wyraźny druk, płynny przepływ atramentu oraz naturalne odwzorowanie barw.

HP Photosmart C4780 wykorzystuje dwa podstawowe rodzaje wkładów: czarny oraz trójkolorowy (cyan, magenta, yellow). Pierwszy zapewnia głęboki kontrast tekstu i ostre linie, drugi odpowiada za pełną gamę barw w wydrukach kolorowych. Dzięki takiemu zestawowi drukarka radzi sobie równie dobrze z dokumentami biurowymi, co ze zdjęciami czy materiałami graficznymi.

Dostępne tusze do HP Photosmart C4780 charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na rozmazywanie, co pozwala zachować estetyczny wygląd wydruków przez długi czas. Wszystkie oferowane wkłady są w pełni kompatybilne z drukarką, dlatego ich instalacja przebiega bezproblemowo, a urządzenie pracuje stabilnie już od pierwszej strony.

Zamienniki dostępne w tej kategorii to produkty przetestowane pod kątem jakości i zgodności z modelem Photosmart C4780. Pozwalają drukować w tej samej jakości co oryginały, a przy tym pomagają ograniczyć koszty eksploatacji. Odpowiednio dobrane atramenty nie tylko wpływają na intensywność kolorów, lecz także chronią głowicę drukującą przed zasychaniem i zanieczyszczeniami.

Tusze do HP Photosmart C4780 to pewność uzyskania wyraźnych, nasyconych i trwałych wydruków. Niezależnie od tego, czy drukujesz dokumenty, materiały szkolne, czy zdjęcia – atramenty dopasowane do tego modelu drukarki gwarantują doskonały efekt i długotrwałą niezawodność sprzętu.

W tej kategorii są dostępne wysokiej jakości zamienniki i oryginalne tusze HP 300 – czarne i kolorowe wkłady dopasowane do drukarki HP Photosmart C4780, które gwarantują czyste i nasycone wydruki.