Tusze do HP OfficeJet 6500A

HP OfficeJet 6500A Plus – szybkość 32 str./min i druk bezprzewodowy

Urządzenie HP OfficeJet 6500A Plus to rozwiązanie dla użytkowników domowych oraz małych firm, którym zależy na energooszczędnym rozwiązaniu sieciowym z funkcjami drukarki, skanera, faksu i kopiarki, zapewniającym przy tym profesjonalną jakość druku oraz niskie koszty w przeliczeniu na stronę. HP OfficeJet 6500A Plus umożliwia drukowanie i kopiowanie z prędkością do 32 str./min w czerni i 31 str./min w kolorze. Ma automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy. Wersja o symbolu CB057A umożliwia dodatkowo automatyczny druk dwustronny i druk bezprzewodowy.

Skanowanie w HP OfficeJet 6500A Plus – 2400x4800 dpi i 48-bitowa głębia

Używając indywidualnych wkładów atramentowych HP 920 XL, można uzyskać na wydrukach bogate, żywe kolory i ostry tekst wysokiej jakości. Wymienia się tylko te tusze, które się zużyły. Przy drukowaniu w kolorze możemy uzyskać rozdzielczość optymalizowaną do 9600 x 2400 dpi (rozdzielczość wejściowa 1200 dpi). Drukowanie może się odbywać bezpośrednio z urządzeń wyposażonych w interfejs Bluetooth. Dodatkowo HP OfficeJet 6500A Plus ma gniazda na karty pamięci – można dzięki niemu skanować w kolorze z rozdzielczością do 2400 x 4800 dpi i 48-bitową głębią koloru. Możliwie jest oczywiście skanowanie i faksowanie bezpośrednio do komputera lub folderu sieciowego.

zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD972AE tusz cyan marki Orink do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 0,70 zł Producent: Orink
10,50 zł
8,54 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD973AE tusz magenta marki Orink do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 0,70 zł Producent: Orink
10,50 zł
8,54 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD974AE tusz żółty marki Orink do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 0,70 zł Producent: Orink
10,50 zł
8,54 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD975AE tusz czarny marki Orink do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 53ml Koszt 1 ml: 0,21 zł Producent: Orink
11,30 zł
9,19 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD972AE tusz cyan marki TiOM do HP OfficeJet 6500A

Wydajność: 700 Koszt 1 strony: 2,53 gr Producent: TiOM
17,69 zł
14,38 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD973AE tusz magenta marki TiOM do HP OfficeJet 6500A

Wydajność: 700 Koszt 1 strony: 2,53 gr Producent: TiOM
17,69 zł
14,38 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD974AE tusz żółty marki TiOM do HP OfficeJet 6500A

Wydajność: 700 Koszt 1 strony: 2,53 gr Producent: TiOM
17,69 zł
14,38 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD974A tusz żółty marki Oxe do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 1,20 zł Producent: OXE
17,97 zł
14,61 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD972AE tusz cyan marki Oxe do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 1,20 zł Producent: OXE
17,97 zł
14,61 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD973AE tusz magenta marki Oxe do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 15ml Koszt 1 ml: 1,20 zł Producent: OXE
17,97 zł
14,61 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD975AE tusz czarny marki TiOM do HP OfficeJet 6500A

Wydajność: 1200 Koszt 1 strony: 1,77 gr Producent: TiOM
21,23 zł
17,26 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD975AE tusz czarny marki Oxe do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 53ml Koszt 1 ml: 0,46 zł Producent: OXE
24,27 zł
19,73 zł netto
dostępność: Mała ilość u Dostawcy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD975AE tusz czarny marki Asarto do HP OfficeJet 6500A

Wydajność: 1200 Koszt 1 strony: 2,12 gr Producent: Asarto
25,39 zł
20,64 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD974AE tusz żółty marki Asarto do HP OfficeJet 6500A

Wydajność: 700 Koszt 1 strony: 3,63 gr Producent: Asarto
25,39 zł
20,64 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD973AE tusz magenta marki Asarto do HP OfficeJet 6500A

Wydajność: 700 Koszt 1 strony: 3,63 gr Producent: Asarto
25,39 zł
20,64 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD972AE tusz cyan marki Asarto do HP OfficeJet 6500A

Wydajność: 700 Koszt 1 strony: 3,63 gr Producent: Asarto
25,39 zł
20,64 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD974AE tusz żółty marki Actis do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 12ml Koszt 1 ml: 2,16 zł Producent: Actis
25,90 zł
21,06 zł netto
dostępność: Mała ilość u Dostawcy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD973AE tusz magenta marki Actis do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 12ml Koszt 1 ml: 2,16 zł Producent: Actis
25,90 zł
21,06 zł netto
dostępność: Mała ilość u Dostawcy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD972AE tusz cyan marki Actis do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 12ml Koszt 1 ml: 2,16 zł Producent: Actis
25,90 zł
21,06 zł netto
dostępność: Mała ilość u Dostawcy
zamiennik

Zamiennik HP 920 XL CD973AE tusz magenta marki JetWorld do HP OfficeJet 6500A

Pojemność 20ml Koszt 1 ml: 1,35 zł Producent: JetWorld
27,00 zł
21,95 zł netto
dostępność: 1 dzień roboczy

HP OfficeJet 6500A Plus – szybkość 32 str./min i druk bezprzewodowy

Urządzenie HP OfficeJet 6500A Plus to rozwiązanie dla użytkowników domowych oraz małych firm, którym zależy na energooszczędnym rozwiązaniu sieciowym z funkcjami drukarki, skanera, faksu i kopiarki, zapewniającym przy tym profesjonalną jakość druku oraz niskie koszty w przeliczeniu na stronę. HP OfficeJet 6500A Plus umożliwia drukowanie i kopiowanie z prędkością do 32 str./min w czerni i 31 str./min w kolorze. Ma automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy. Wersja o symbolu CB057A umożliwia dodatkowo automatyczny druk dwustronny i druk bezprzewodowy.

Skanowanie w HP OfficeJet 6500A Plus – 2400x4800 dpi i 48-bitowa głębia

Używając indywidualnych wkładów atramentowych HP 920 XL, można uzyskać na wydrukach bogate, żywe kolory i ostry tekst wysokiej jakości. Wymienia się tylko te tusze, które się zużyły. Przy drukowaniu w kolorze możemy uzyskać rozdzielczość optymalizowaną do 9600 x 2400 dpi (rozdzielczość wejściowa 1200 dpi). Drukowanie może się odbywać bezpośrednio z urządzeń wyposażonych w interfejs Bluetooth. Dodatkowo HP OfficeJet 6500A Plus ma gniazda na karty pamięci – można dzięki niemu skanować w kolorze z rozdzielczością do 2400 x 4800 dpi i 48-bitową głębią koloru. Możliwie jest oczywiście skanowanie i faksowanie bezpośrednio do komputera lub folderu sieciowego.