Najlepsze drukarki laserowe na rynku! Ranking drukarek laserowych

Najchętniej wybierane urządzenia laserowe 

Drukarki to urządzenia, z którymi można spotkać się w każdym biurze, budynkach użyteczności publicznej oraz w coraz większej ilości domów. Nikogo to nie dziwi, gdyż są łatwo dostępne, w większości tanie w eksploatacji, a co najważniejsze - nie musimy tracić dużych ilości naszego czasu na dojazdy do punktów ksero. W biurach i innych instytucjach niemożliwością jest, aby w dzisiejszych czasach nie posiadać drukarki, gdyż usprawnia ona proces odpowiedniego zarządzania i przechowywania bardzo ważnych dokumentów, faktur i innych istotnych papierów. Dwa podstawowe rodzaje drukarek, które są dostępne na rynku, to urządzenia atramentowe oraz laserowe. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej drukarkom laserowym. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych drukarek laserowych wraz z krótkim opisem każdego urządzenia, aby ułatwić Wam ten wybór. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem! 

Drukarki laserowe - dlaczego warto wybrać ten model drukarki? 

Zanim przejdziemy do przygotowanego zestawienia, chcielibyśmy odpowiedzieć na pytanie - dlaczego warto zainwestować w drukarkę laserową? Po pierwsze - jej trwałość i żywotność. Ten rodzaj urządzenia jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i solidny, niż drukarki atramentowe. Wynika to przede wszystkim z faktu, że drukarki laserowe są wyposażone w mniejszą ilość elementów mechanicznych, które nie są narażone na szybkie zużycie.Drukarki atramentowe posiadają dużo więcej tego typu elementów, dlatego wymagają częstszych napraw i przy regularnej eksploatacji szybciej trzeba wymienić je na całkowicie nowe urządzenie. Po drugie - początkowy zakup urządzenia laserowego może wydawać się bardzo wysoki, jednak te koszty bardzo szybko nam się zwrócą. To wszystko za sprawą tego, że laserówki są o wiele bardziej wydajne, a ich materiały eksploatacyjne, czyli tonery, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Koszt jednej wydrukowanej strony w trybie monochromatycznym, może być niższy o kilkadziesiąt groszy od tego, który został wydrukowany przy użyciu drukarki atramentowej. Po trzecie, i naszym zdaniem najważniejsze, w drukarkach laserowych nie zasychają materiały eksploatacyjne. Niestety, nie możemy powiedzieć tego o drukarkach atramentowych. Jeżeli urządzenie nie będzie pracowało przez dłuższy okres czasu, to niestety, ale tusze zaschną i nie będą nadawały się do dalszego użytku. Takie działanie może nawet uszkodzić naszą drukarkę, przez co będzie wymagała naprawy. W przypadku urządzeń laserowych ten problem nie występuje. 

Kiedy powstała pierwsza drukarka laserowa i jak to się zaczęło? 

Aby uświadomić sobie, jak zaawansowanym urządzeniem jest drukarka laserowa, warto cofnąć się w czasie do roku 1959, gdy powstał pierwszy model. Xerox 914, bo tak nazywał się ten sprzęt, pozwalał na kopiowanie dokumentów w trybie monochromatycznym w tempie 7 stron na minutę. Właśnie to urządzenie było protoplastą dla drukarek laserowych i zrewolucjonizowało proces kopiowania dokumentów. 

Pierwszą drukarką laserową, która współpracowała z komputerem osobistym, był model LaserJet Classic powstały w 1984 roku. Jego twórcą była znana i lubiana przez użytkowników na całym świecie firma Hewlett-Packard (HP), która specjalizuje się w produkcji urządzeń drukujących. Model oferował wydruki w rozdzielczości 300 dpi, a drukował w trybie czarno-białym. Dopiero 9 lat później, czyli w 1993 roku, na rynku pojawiła się drukarka ColorScript Laser 1000, która umożliwiała drukowanie w kolorze. Jej twórcą było przedsiębiorstwo QMS. 

Jakie materiały eksploatacyjne wybrać do drukarek laserowych? 

Na rynku są dostępne różne rodzaje materiałów eksploatacyjnych, które są dedykowane do drukarek laserowych, a najpopularniejsze z nich to tonery oryginalne oraz zamienniki. Główną cechą, która różni te dwa produkty, jest ich cena. Tonery alternatywne są zdecydowanie tańsze od oryginalnych produktów, a regularne kupowanie zamienników pozwala na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych w skali roku.

Co więcej, wbrew plotkom i wielu błędnym informacjom, z którymi możemy spotkać się w internecie, tonery zamienne są całkowicie bezpieczne dla naszego urządzenia i nie wpływają na codzienną eksploatację i żywotność drukarki. Jakość, którą oferują, będzie z pewnością satysfakcjonująca, a wydruki nasycone, intensywne i zawsze z idealnie odwzorowanymi kolorami. 

Zakup zamienników jest świetną alternatywą dla tych, którzy szukają skutecznych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Zakupione tonery spełnią wszystkie Twoje potrzeby, a ich wydajność Cię nie rozczaruje!

Ranking drukarek laserowych

Zachęcamy do zapoznania się z naszym rankingiem drukarek laserowych. Drukarki laserowe są szybkie i wydajne. Pozwalają na drukowanie nawet kilkudziesięciu stron w ciągu jednej minuty, dzięki czemu nasza praca staje się dużo efektywniejsza. Ten rodzaj urządzeń drukujących sprawdzi się zarówno w małych, średnich i dużych firmach, jak i do użytku domowego. Gotowe wydruki nie rozmazują się, nie blakną z czasem i są wodoodporne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dokumenty będą całkowicie bezpieczne. 

Najpopularniejsze drukarki laserowe - jaki model warto wybrać? 

Zanim przejdziemy do naszego zestawienia, chcielibyśmy również zwrócić uwagę na to, jakie aspekty warto wziąć pod uwagę, gdy wybieramy urządzenie laserowe. W pierwszej kolejności sprawdźmy, czy jest to urządzenie monochromatyczne (drukujące w trybie czarno - białym), czy kolorowe. Pamiętaj, że decydując się na drukarki laserowe kolorowe, będziesz musiał kupować również dodatkowe materiały eksploatacyjne, które umożliwią Ci taką formę druku. W drugiej kolejności zwróć uwagę na wszystkie funkcję, które posiada drukarka. Większość urządzeń oferuje drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów, jednak są i takie modele, które tylko drukują. Zastanów się na czym Ci zależy i wybierz odpowiedni model. Najlepsza drukarka laserowa to taka, która jest tania w eksploatacji! Jeżeli stoisz przed wyborem zakupu tego rodzaju urządzenia do swojego domu lub biura, to przed sfinalizowaniem transakcji, sprawdź, ile będą kosztować materiały eksploatacyjne. Nie chciałbyś, aby były one droższe, niż zakup samego urządzenia, prawda? 

Zestawienie - NAJPOPULARNIEJSZE DRUKARKI LASEROWE

Przygotowane przez nas zestawienie najlepszych drukarek laserowych zawiera aż 27 modeli drukarek, które są najchętniej wybierane przez użytkowników. Modele zostały posegregowane w kolejności od najtańszych do najdroższych - względem producentów, aby każdy mógł znaleźć dla siebie najbardziej optymalne rozwiązanie, które nie tylko spełni jego oczekiwania, ale również będzie dostępne w wybranym przedziale cenowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami! 

Najlepsze drukarki Brother 

Brother HL-L2312D

Najlepsze drukarki Brother HL-L2312D

Pierwszą naszą propozycją jest model drukarki laserowej Brother HL-L2312D. Jest to kompaktowa drukarka, naprawdę niewielkich rozmiarów, która sprawdzi się zarówno w biurach, jak i w zaciszu domowym. To urządzenie jest drukarką monochromatyczną, która drukuje tylko w trybie czarno - białym. Największym atutem tego modelu Brother jest to, że pracuje niezwykle cicho, na najniższym możliwym poziomie hałasu. Co więcej, pracuje bardzo cicho, mimo tego, że druk jest bardzo szybki. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w biurze, gdyż pracująca drukarka nie zaburzy naszej pracy. Drukarki Brother to niezwykle żywotne urządzenia i nie inaczej jest w przypadku Brother HL-L2312D. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii sprawia, że drukarka pozostanie całkowicie sprawna, nawet przy codziennej, intensywnej eksploatacji. Ten model jest bardzo szybki, gdyż umożliwia drukowanie z prędkością aż 30 stron w ciągu jednej minuty pracy. Posiada również wbudowaną opcję druku dwustronnego. W naszym sklepie dostępne są również zamienniki do tego modelu, np. JetWorld JW-B2421N, których cena wynosi ok. 75 zł, a toner wystarcza na 3000 stron. Koszt jednej wydrukowanej kartki to zaledwie 0,024 złotych. Brother HL-L2312D kosztuje ok. 350 złotych.

Brother HL-1110E

Najlepsze drukarki Brother HL-1110E

Brother HL-1110E to kolejna propozycja z firmy Brother, która jest niewielkich rozmiarów drukarką monochromatyczna, laserową. Podobnie, jak poprzedni model, jej niewielki rozmiar i niska waga (zaledwie 4,5 kilograma!), pozwala ją umieścić zarówno na biurku, jak i małej półce. Ten model został wyposażony w podajnik, który jest w stanie pomieścić aż 150 arkuszy papieru. Dodatkowo, Brother HL-1110E posiada niezwykle intuicyjny i łatwy obsłudze panel sterowania, który znacząco ułatwia codzienną pracę. Drukarka znajdzie zastosowanie zarówno w małym biurze, jak i w domu. Będzie idealną alternatywą dla ucznia lub studenta, gdyż znacząco ułatwi codzienną naukę i przygotowywanie materiałów i notatek. Jest urządzeniem bardzo szybkim, gdyż potrafi wydrukować nawet 20 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Co więcej, wydruki są nasycone, bogate w szczegóły i najwyższej jakości. Jest bardzo cicha, dlatego można ją używać nawet podczas nauki czy pracy. Brother HL-1110E jest drukarką bardzo wydajną, gdyż koszt jednej wydrukowanej strony to zaledwie 0,030 złotych. W naszym sklepie kupisz zamienniki marki JetWorld JW-B1030N do tego modelu, w cenie ok. 47 zł. Pozwalają one na wydrukowanie około 1000 stron. Jest to drukarka z niższej półki cenowej, gdyż kosztuje zaledwie ok. 390 złotych.

Brother HL-1223WE 

Najlepsze drukarki Brother HL-1223WE

Kolejna propozycja firmy Brother, czyli drukarka monochromatyczna laserowa Brother HL-1223WE, to niewielkie urządzenie drukujące, które idealnie sprawdzi się zarówno w małym biurze, jak i w domu. Wszystko to za sprawą niewielkich rozmiarów urządzenia - 415 x 303 x 324 mm i wadze zaledwie 5,5 kilograma. Drukarkę można umieścić zarówno na biurku, jak i wąskiej półce. Największą zaletą urządzeń Brother jest fakt, iż mogą łączyć się bezprzewodowo z komputerem oraz urządzeniami mobilnymi - tabletem lub smartfonem. Drukarka oferuje wysokiej jakości wydruki czarno - białe, które z pewnością zachwycą Cię swoim nasyconym kolorem i drobnymi, idealnie wyeksponowanymi szczegółami. Drukuje w rozdzielczości do 2400 x 600 dpi. Jest to urządzenie z bardzo popularnej serii drukarek Brother, czyli TonerBenefit. Urządzenie potrafi drukować ze średnią prędkością aż 20 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. W ofercie naszego sklepu internetowego dodrukarki.pl dostępne są zamienniki do tego modelu, np. JetWorld JW-B1090N, które pozwalają na wydrukowanie aż 1500 stron. Są one w cenie ok. 57 zł. Wynika z tego, że koszt wydrukowania jednej kartki przy pomocy drukarki Brother HL-1223WE, to zaledwie 0,025 zł. Koszt samego urządzenia wynosi natomiast ok. 430 złotych.

Brother HL-L2352DW 

Najlepsze drukarki Brother HL-L2352DW

Brother HL-L2352DW to drukarka monochromatyczna, która umożliwia użytkownikom drukowanie na najwyższym poziomie. Ten model urządzenia jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, jak na to, ile funkcji i zalet oferuje. Jest to drukarka bardzo wydajna, a kompatybilna jest z materiałami eksploatacyjnymi najwyższej jakości, które umożliwiają intensywne drukowanie w niskiej cenie. Drukuje aż 30 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Brother HL-L2352DW pracuje niezwykle cicho, dlatego w żadnym stopniu nie zaburza Twojego rytmu pracy. Posiada również wbudowany interfejs sieci bezprzewodowej, dzięki czemu każdy pracownik może korzystać z urządzenia również ze swojego telefonu komórkowego, laptopa lub tabletu. Drukarka umożliwia drukowanie dwustronne, które pozwoli Ci na zaoszczędzenie sporej ilości papieru, co również będzie miało pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Model posiada podajnik papieru, który umożliwia pomieszczenie aż 250 arkuszy. Jest to idealną drukarka do długotrwałej eksploatacji, a to wszystko za sprawą niezwykle solidnych materiałów, z których została wykonana. Koszt samego urządzenia to ok. 600 złotych. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę zamienników do tego modelu zarówno tonerów TN2411 o standardowej wydajności oraz o zwiększonej czyli TN2421.

Brother HL-L6400DW 

Najlepsze drukarki Brother HL-L6400DW

Kolejna propozycja z japońskiej firmy Brother, to model drukarki Brother HL-L6400DW. Jest to urządzenie monochromatyczne, które zostało zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i wymagających przedsiębiorstwach, które chcą, aby ich wszystkie urządzenia były szybkie i niezawodne. W przypadku tego modelu ważne jest również to, że drukarka jest bardzo wydajna i pozwala na drukowanie w najniższych cenach. Urządzenie zachwyca swoją szybkością, gdyż drukuje z prędkością 50 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Posiada również wbudowany podajnik do papieru, który jest w stanie pomieścić 520 arkuszy. Wbudowane interfejsy - sieć przewodowa, bezprzewodowa i USB, pozwalają również na obsługę tego modelu przy użyciu urządzeń mobilnych, np. smartfonów, tabletów lub laptopów. Takie rozwiązanie znacząco usprawnia pracę całej firmy i sprawia, że staje się ona dużo bardziej wydajna i efektywna. Opcjonalnie, można również skorzystać z opcji odbiornika, który ma wbudowaną możliwość segregacji dokumentów. Brother HL-L6400DW posiada również automatyczną funkcję druku dwustronnego, która pozwala zmniejszyć zużycie papieru oraz ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. W asortymencie dodrukarki.pl znajdują się zamienniki dla tego modelu, np. JetWorld JW-B3520N, którego wysoka wydajność pozwala na wydrukowanie aż 20 tysięcy kartek. Jest on dostępny w naszym sklepie w cenie ok. 140 złotych. Cena jednej wydrukowanej kartki wynosi 0,005 złotych. Koszt drukarki Brother HL-L6400DW to ok. 2300 złotych.

Brother DCP-1610WE 

Najlepsze drukarki Brother DCP-1610WE

Brother DCP-1610WE to pierwsza drukarka laserowa monochromatyczna w tym zestawieniu, która jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Oznacza to, że nie oferuje swoim użytkownikom tylko funkcji druku, ale również możliwość skanowania oraz kopiowania dokumentów. Jest polecana do użytku domowego, a także do niewielkich, kilkuosobowych firm. Jest bardzo szybka, gdyż umożliwia drukowanie z prędkością aż 20 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Podobnie, jak większość modeli Brother, urządzenie działa również w sieci bezprzewodowej, dzięki czemu można je również obsługiwać przy użyciu urządzeń mobilnych - telefonów, tabletów lub laptopów. Jest to model posiadający intuicyjny w obsłudze panel sterowania, który ułatwia obsługę urządzenia. Brother DCP-1610WE dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zmieści się praktycznie wszędzie - nawet na biurku, przy którym codziennie pracujesz. Drukarka została wyposażona w unikalną technologię, która zapobiega problemom zacinającego się papieru. Wyposażono ją również w specjalne wałki, które chronią kartki przez zagnieceniami. Zamienniki dla tego modelu, np. JetWorld JW-B1030N, są dostępne w naszym sklepie w cenie ok. 47 złotych. Wystarczają one na wydrukowanie 1000 kartek, a cena jednej to zaledwie 0,030 złotych. Koszt samej drukarki wynosi 543 złotych.

Brother DCP-1623WE 

Najlepsze drukarki Brother DCP-1623WE

Kolejny model urządzenia marki Brother, czyli Brother DCP-1623WE, to niezwykła drukarka monochromatyczna 3 w 1, która idealnie sprawdzi się zarówno w niewielkim biurze, jak i w warunkach domowych. Jest to model bardzo kompaktowy, który nie zajmie dużo miejsca i nie zaburzy nawet niewielkiej przestrzeni biurowej. Oprócz klasycznej funkcji druku, umożliwia również skanowanie oraz drukowanie dokumentów na najwyższym poziomie. Jest to model z serii TonerBenefit, czyli taki, który jest kompatybilny z bardzo wydajnymi tonerami, które umożliwiają drukowanie nawet kilku tysięcy stron. W naszym sklepie posiadamy te produkty zarówno w wersji oryginalnej, jak i w formie zamienników. Są to np. produkty marki JetWorld - JW-B1090N, które kosztują 57 złotych, a wystarczają na wydrukowanie aż 1500 stron. Wynika z tego, że koszt jednej wydrukowanej kartki, to tylko 0,025 złotych. Brother TonerBenefit DCP-1623WE umożliwia połączenie bezprzewodowe - prosto z Twojego smartfonu lub tabletu! Dzięki temu możesz drukować z każdego miejsca, w którym tylko się znajdziesz. Drukarka potrafi drukować z prędkością aż 20 stron w ciągu jednej minuty, dzięki czemu Twoja praca stanie się dużo bardziej efektywna! Koszt tego urządzenia to około 583 złotych. 

Brother DCP-L2532DW

Najlepsze drukarki Brother DCP-L2532DW

 

Drukarka Brother DCP-L2532DW to rewelacyjne urządzenia drukujące monochromatyczne, które oferuje swoim użytkownikom wydruki najwyższej jakości - intensywne, bogate w szczegóły i nasycone. Sprzęt pracuje bardzo szybko, gdyż pozwala na wydrukowanie aż 30 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Po uruchomieniu można praktycznie od razu drukować, a pierwsza kartka jest gotowa po upływie kilku sekund. Urządzenie drukujące umożliwia również mobilne drukowanie z urządzeń typu smartfony, laptopy i tablety, a to wszystko za sprawą łączności bezprzewodowej. Jest również bardzo łatwe w instalacji i konfiguracji - nie powinno być z tym żadnych większych problemów. Z tą drukarką kompatybilne są niezwykle wydajne materiały eksploatacyjne, które w naszym sklepie znajdziesz w formie oryginałów, jak i zamienników. Zamienniki to świetna alternatywa, która pomoże Ci zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Przykładowo, toner JetWorld JW-B2411N, który idealnie pasuje do tej drukarki, kosztuje ok. 63 zł. Pozwala on na wydrukowanie aż 1500 kartek, a cena pojedyncze wydruku to zaledwie 0,047 złotych. Dzięki temu, że do produkcji Brother DCP-L2532DW użyto najwyższej klasy materiałów, jest to drukarka wytrzymała i solidna, dzięki czemu daje gwarancję długotrwałej eksploatacji. Koszt tego urządzenia to około 639,00 złotych.

Brother DCP-L3550CDW

Najlepsze drukarki Brother DCP-L3550CDW

Model drukarki marki Brother, czyli Brother DCP-L3550CDW, to pierwsza w naszym zestawieniu drukarka wielofunkcyjna, która nie drukuje tylko w trybie monochromatycznym, ale również w kolorze. Idealnie sprawdzi się w firmach, które przygotowują swoje dokumenty lub materiały marketingowe również w wersji z kolorem. Oprócz podstawowej funkcji druku, model Brother DCP-L3550CDW pozwala również na kopowianie oraz skanowanie dokumentów. Każdy pojedynczy wydruk charakteryzuje się wysoką jakością wykonania - kolory są intensywne i nasycone, a obrazy bogate w szczegóły i bardzo czytelne. Drukarka posiada intuicyjny w obsłudze wyświetlacz dotykowy, który znacząco ułatwia obsługę tego urządzenia drukującego. Brother DCP-L3550CDW jest bardzo łatwa w konfiguracji oraz w użyciu, dzięki czemu jej instalacja nie powinna przysporzyć użytkownikowi żadnych problemów. Posiada opcję automatycznego druku dwustronnego oraz podajnik, który pomieści aż 250 arkuszy papieru. Model jest dostępny w cenie ok. 1480 złotych, a materiały eksploatacyjne dla tego urządzenia znajdziesz w asortymencie naszego sklepu dodrukarki.pl w atrakcyjnej cenie! Posiadamy oryginały i zamienniki, np. toner JetWorld JW-B247BN, który dostępny jest w cenie ok. 187 złotych. Pozwala on na wydrukowanie aż 3000 stron, dzięki czemu koszt wydruku jednej to zaledwie 0,040 złotych. Drukarka pracuje w tempie 18 stron w ciągu jednej minuty.

Najlepsze drukarki HP 

HP LaserJet Pro M15a

Najlepsze drukarki HP  LaserJet Pro M15a

HP LaserJet Pro M15a to nowoczesna drukarka laserowa, która została wyprodukowana przez firmę Hewlett - Packard. Jest to urządzenie monochromatyczne, czyli takie, które drukuje w trybie czarno - białym. Największą zaletą tej drukarki są niewielkie rozmiary, które sprawią, że zmieści się praktycznie wszędzie - można ją nawet postawić na biurku. Sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i w niewielkim biurze. Została zaprojektowana tak, aby jak najbardziej usprawnić pracę całego zespołu i sprawić, by stała się ona jeszcze bardziej efektywna. Urządzenie posiada wbudowany interfejs Wi-Fi, który umożliwia nam połączenie bezprzewodowe kilku urządzeń. Drukarkę można używać zarówno z komputerów, jak i urządzeń mobilnych, np. smartfonów i tabletów. HP LaserJet Pro M15a drukuje ze średnią prędkością aż 18 stron w ciągu jednej minuty pracy urządzenia. W asortymencie naszego sklepu dodrukarki.pl znajdują się zarówno oryginalne materiały eksploatacyjne, jak i zamienniki, np. produkt marki JetWorld - JW-H244AN, który kosztuje ok. 72 zł i wystarcza na 1000 stron. Wynika z tego, że koszt jednej wydrukowanej kartki to zaledwie 0,066 złotych. Cena tego urządzenia wynosi ok. 348 złotych i jest to jeden z chętniej wybieranych modeli na rynku. 

HP LaserJet Pro 102w 

Najlepsze drukarki HP LaserJet Pro 102w

HP LaserJet Pro 102w to bardzo ciekawa propozycja od firmy HP, która jest drukarką z niższej półki cenowej. Urządzenie umożliwia drukowanie w trybie monochromatycznym, czyli czarno - białym. Podobnie, jak większość urządzeń marki Hewlett - Packard, oferuje najwyższą jakość drukowanych dokumentów. Czerń jest intensywna i bardzo nasycona, a grafiki ostre. Drukarka łączy się również bezprzewodowo, dzięki czemu istnieje możliwość, aby drukować prosto ze swojego urządzenia mobilnego - laptopa, telefonu komórkowego lub tabletu. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesne technologię HP Auto-On/Auto-Off i Instant-on, które sprawiają, że jest ono dużo bardziej energooszczędne. Ma to pozytywny wpływ zarówno na środowisko naturalne, jak i na wysokość rachunków za prąd. Drukarka jest kompatybilna zarówno z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi HP, jak i tańszymi zamiennikami. W naszym sklepie posiadamy zarówno oryginały, jak i zamienniki HP 17A CF217A, np. JetWorld JW-H217AN, który idealnie sprawdzi się w przypadku tego modelu. Jego cena w naszym sklepie wynosi ok. 120 zł, a produkt wystarcza na wydrukowanie 1600 stron. Koszt jednej wydrukowanej kartki to 0,050 zł. HP LaserJet Pro 102w to bardzo szybka drukarka, która drukuje z prędkością 22 stron w ciągu minuty. Pierwsza kartka jest gotowa po zaledwie 7,3 sekundy. Koszt tego urządzenia to około 449 złotych.

HP LaserJet Pro M15w 

Kolejną propozycją Hewlett - Packard, z tej samej półki cenowej, jest urządzenie HP LaserJet Pro M15w. Urządzenie świetnie sprawdzi się w małym i średniej wielkości biurze, gdyż pozwoli na efektywną pracę i zorganizowanie czasu wszystkich pracowników. Drukarka jest bardzo cicha, dzięki czemu nie przeszkadza w trakcie pracy i nie zaburza jej rytmu. Potrafi drukować z prędkością aż 18 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy, co ma pozytywny wpływ na wydajność całego zespołu. Podobnie, jak większość urządzeń HP, jej niewielkie rozmiary pozwalają na umieszczenie tego urządzenia dosłownie wszędzie - nawet na małym biurku. Model HP LaserJet Pro M15w została wyposażona w intuicyjne panel sterowania, który znacząco ułatwia obsługę tego urządzenia. Sprzęt oferuje wydruki bardzo wysokiej jakości, które z pewnością sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom. Podobnie, jak wcześniejszy model HP, została wyposażona w HP Auto-On/Auto-Off, które pozwala na zmniejszenie zużycia energii. Drukarka posiada wbudowany interfejs Wi-Fi. Do modelu HP LaserJet Pro M15w posiadamy zarówno tonery oryginalne HP 44A CF244A jak i zamienniki, np. JetWorld JW-H244AN, które są naprawdę wysokiej jakości. Są dostępne w cenie ok. 71 złotych, a pozwalają na wydrukowanie nawet 1000 stron. Wynika z tego, że koszt jednej wydrukowanej kartki to zaledwie 0,066 złotych. Koszt samego urządzenia to suma około 449 złotych. 

HP Laser 107w 

Najlepsze drukarki HP Laser 107w

HP Laser 107w to monochromatyczna drukarka laserowa marki Hewlett - Packard, która umożliwia szybkie i sprawne przygotowywanie wydruków najwyższej jakości. Drukarka jest dostępne w przystępnej cenie, a oferuje ona swoim użytkownikom szereg możliwości. Poza klasyczną funkcją druku, którą posiada każde urządzenie tego typu, umożliwia również drukowanie i skanowanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych - smartfonów oraz tabletów. Inwestycja w to urządzenie z pewnością Ci się zwróci, gdyż zauważysz poprawę w efektywności swojej pracy oraz całego zespołu. Model HP Laser 107w znajdzie zastosowanie w warunkach domowych, jak i w mniejszym i średniej wielkości biurze. Jest to urządzenie, które zostało wyposażone w moduł WI-FI, dzięki czemu każdy pracownik będzie mógł z niego łatwo i szybko korzystać. Sprzęt drukuje w rozdzielczości 1200x1200dpi, dzięki czemu gotowe wydruki są wyraźne, ostre i nie rozmazują się. Średnia prędkość druku urządzenia HP Laser 107w, to 20 stron w ciągu jednej minuty pracy. Cena zamienników, które są dostępne w naszym sklepie, to ok. 140 zł. Produkt ten, czyli JetWorld JW-H1106AN, pozwala na wydrukowanie 1000 kartek. Koszt wydruku jednej strony. to zaledwie 0,119 złotych. Sama drukarka HP Laser 107w jest dostępna w atrakcyjnej ofercie cenowej, czyli już za 449 złotych!

HP Neverstop 1000w 

Najlepsze drukarki HP Neverstop 1000w

Jakiś czas temu firma Hewlett - Packard wypuściła na rynek drukarki z serii Neverstop. Są to innowacyjne urządzenia, które zostały wyprodukowane tak, aby być jeszcze bardziej wydajnymi. Te modele idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie codzienne i intensywnie eksploatuje się swoją drukarkę. Zastosowanie nowatorskich technologii sprawia, że szybko stanie się ona niezastąpionym elementem każdego biura. To, co wyróżnia ją wśród innych modeli, to duża szybkość, gdyż urządzenie potrafi drukować z prędkością aż 20 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Można ją podłączyć na dwa sposoby - przy użyciu kabla USB lub bezprzewodowo - dzięki sieci WIFI. To, co odróżnia HP Neverstop 1000w od innych urządzeń tej firmy to fakt, że ten model ma najniższy koszt uzupełniania toneru wsród pozostałych drukarek laserowych, a przy tym oferuje swoim użytkownikom najwyższą jakość wydruków. W naszym sklepie internetowym znajdują się materiały eksploatacyjne do tego modelu - również w formie zamienników. Polecamy toner JetWorld JW-H1103A4N, który jest dostępny w asortymencie w cenie ok. 135 zł. Ten produkt umożliwia wydrukowanie aż 5000 kartek! Wynika z tego, że jedna wydrukowana strona przez urządzenie HP Neverstop 1000w, kosztuje zaledwie 0,018 złotych. Koszt drukarki wynosi 699,00 złotych.

HP LaserJet Pro M1132 

Hewlett - Packard od wielu lat przykłada bardzo dużą wagę do ochrony środowiska. Tworzy innowacyjne urządzenia i technologie, które są mu przyjazne. Jednym z takich urządzeń jest właśnie drukarka HP LaserJet Pro M1132, która została wyposażona w system Instant-on, który ogranicza zużycie energii nawet o 50%! Co więcej, posiada również funkcję Instant-on Copy, która zmniejsza je jeszcze czterokrotnie! Drukarka jest energooszczędna, a przy tym bardzo szybka, gdyż umożliwia drukowanie z prędkością 18 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Pierwszy wydruk jest gotowy po upływie zaledwie 8,5 sekund. HP LaserJet Pro M1132 drukuje w wysokiej jakości z ostrymi obrazami i wyraźnym, czytelnym tekstem. Co więcej, urządzenie umożliwia również opcję kopiowania i skanowania, dzięki czemu wprost idealnie sprawdzi się w małym i średniej wielkości biurze. Regularne korzystanie z drukarki będzie miało pozytywny wpływ na wydajność i efektywność naszej pracy. W naszym sklepie oferujemy zarówno oryginalne tonery jak i ich zamienniki, np. JetWorld JW-H285AN, które są dostępne w atrakcyjnej cenie ok. 45 złotych! Umożliwiają one wydrukowanie 500 stron, dzięki czemu koszt jednej sztuki wynosi tylko 0,048 zł. Sama drukarka jest dostępna w cenie około 699,00 złotych.

HP LaserJet P1102w 

Kolejnym modelem firmy Hewlett - Packard, który jest bardzo często wybierany przez użytkowników, jest drukarka HP LaserJet P1102w. Jest to model bezprzewodowy, który umożliwia drukowanie z urządzeń mobilnych - smartfonów i tabletów. Jest bardzo energooszczędna, umożliwia zmniejszenie ilości zużytej energii nawet do połowy, dzięki czemu ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Jest to drukarka monochromatyczna, czyli drukująca w trybie czarno - białym, która oferuje swoim użytkownikom najwyższej jakości wydruki - intensywne i bogate w szczegóły, w maksymalnej rozdzielczości 600 x 600 dpi. Urządzenie drukuje ze średnią prędkością około 18 stron w ciągu jednej minuty, co znacząco usprawni pracę Twoją i pozostałych pracowników w biurze. Idealnie nada się zarówno do małego, jak i do średniej wielkości biura. Co ciekawe, drukarka posiada również funkcję, które umożliwiają drukowanie na foliach, etykietach, kopertach, a nawet kartonach. Koszt tego urządzenia to ok. 700 złotych. W swojej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne do tego modelu - zarówno w formie oryginalnych tonerów HP, jak i zamienników. Szczególnie polecamy zamiennik firmy JetWorld JW-H285AN, który jest dostępny w cenie ok. 38 złotych. Umożliwia wydrukowanie aż 1600 stron, a cena jednej kartki to tylko 0,015 złotych.

HP LaserJet Enterprise M609x 

HP LaserJet Enterprise M609x to urządzenie z górnej półki, które zostało stworzone z myślą o dużych przedsiębiorstwach, gdzie drukarkę eksploatuje się codziennie. Jest to jeden z chętniej wybieranych modeli i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż oferuje swoim użytkownikom same korzyści. Urządzenie jest bardzo szybkie, super wydajne, a dodatkowo energooszczędne. Takie rozwiązanie sprawia, że staje się narzędziem obowiązkowym w każdym profesjonalnym biurze. Precyzyjna technologia, która została zastosowana w HP LaserJet Enterprise M609x, zapewnia tekstowi wyrazistą czerń i nasycenie, a drukowane grafiki mają niezwykłą ostrość. Z tym urządzeniem możesz mieć pewność, że Twoje dokumenty zawsze będą wyglądały profesjonalnie. Drukarka, mimo swoich sporych rozmiarów i dużej mocy, pracuje naprawdę cicho, dzięki czemu nie ma wpływu na rytm pracy. Dzięki szybkiemu procesowi - 1200 MHz, możliwe jest wydrukowanie aż 71 stron w ciągu jednej minuty. W naszym sklepie internetowym znajdują się materiały eksploatacyjne do tego urządzenia. Są to oryginalne tonery HP oraz tańsze zamienniki, np. JetWorld, JW-H237YN, które są dostępne w cenie ok. 590 złotych. Umożliwiają one wydrukowanie aż 41 tysięcy kartek, dzięki czemu koszt wydruku jednej to zaledwie 0,01 złotych. Cena HP LaserJet Enterprise M609x to około 6 299,00 złotych.

HP LaserJet Enterprise MFP M681z

Najdroższy model drukarki z firmy Hewlett - Packard, który zaprezentujemy w tym zestawieniu, to kolorowa drukarka HP LaserJet Enterprise MFP M681z. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które wykorzystuje technologię JetIntelligence, która łączy ze sobą energooszczędność, wydajność oraz drukowanie najwyższej jakości, profesjonalnych dokumentów. Ten model sprawdzi się idealnie w dużych firmach i korporacjach, które intensywnie eksploatują urządzenia drukujące. Poza tym, że jest niezwykle szybka i precyzyjna, posiada również serię zabezpieczeń, które chronią dane oraz dokumenty przed osobami trzecimi. Jak wspominaliśmy, drukarka jest bardzo szybka, gdyż oferuje wydruki w tempie 47 stron w ciągu jednej minuty pracy w trybie monochromatycznym oraz 47 stron w trybie kolorowym. Wydruki są nasycone, a kolory idealnie odwzorowane. Poza klasyczną funkcją druku, możliwe jest również bardzo szybkie skanowanie i kopiowanie dokumentów. Model HP LaserJet Enterprise MFP M681z jest urządzeniem energooszczędnym, posiadającym również wbudowaną funkcję automatycznego druku dwustronnego. Zamienniki dla tego urządzenia posiadamy w atrakcyjnych cenach, np. JetWorld JW-H470XBN, który jest dostępny w cenie ok. 590 złotych. Umożliwia on wydrukowanie 28 tysięcy kartek, dzięki czemu jedna kosztuje 0,01 złotych. Koszt drukarki HP LaserJet Enterprise MFP M681z to 24 990 złotych.

Najlepsze drukarki OKI

Oki B721dn

Model Oki B721dn to pierwsza drukarka w tym zestawieniu, która została wyprodukowana przez firmę Oki Electric Industry. Jest to urządzenie monochromatyczne, które znajdzie zastosowanie w średnich i dużych firmach. Drukarka jest niezwykle szybka, gdyż umożliwia wydrukowanie nawet 47 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy! Pierwsza kartka jest gotowa po zaledwie 5 sekundach od wydania polecania druku. Została wyposażona w dupleks oraz podajnik na papier, który maksymalnie może pomieścić nawet 3160 arkuszy. Ten model idealnie sprawdzi się nie tylko w firmach, ale również w szkołach oraz w punktach ksero. Urządzenie jest tak szybkie, że z pewnością usprawni wydajność wszelkich prac biurowych. Oki B721dn posiada funkcję Secure Print, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa wszelkich danych oraz dokumentów. Drukarka działa również mobilnie, dzięki czemu można ją obsługiwać również z tabletów oraz smartfonów. W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy materiały eksploatacyjne do tego urządzenia. Są dostępne w formie tonerów oryginalnych, jak i zamienników, np. JetWorld JW-O721R. Kupisz je u nas za ok. 260 złotych, a ich wydajność to aż 36 tysięcy wydrukowanych kartek. Cena jednej sztuki wynosi 0,007 złotych. Samo urządzenie kosztuje natomiast około 2000,00 złotych.

Oki MC873dnv 

Kolejną ciekawą propozycją od firmy Oki Electric Industry, jest model urządzenia Oki MC873dnv. Jest to drukarka z górnej półki, która została przeznaczona do dużych korporacji, gdzie drukarki eksploatuje się bardzo intensywnie każdego dnia. Poza funkcją druku monochromatycznego, czyli czarno - białego, urządzenie umożliwia również drukowanie w kolorze. Jest wielofunkcyjne, gdyż pozwala na szybkie i sprawne skanowanie, faksowanie oraz kopiowanie dokumentów i innych materiałów. Drukarka jest łatwa w obsłudze, a to wszystko dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania, który umożliwia zachowanie produktywności wszystkich pracowników. Urządzenie umożliwia drukowanie w tempie 35 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy, a w połączeniu z inteligentnym oprogramowaniem staje się narzędziem niezawodnym. Model został wyposażony w automatyczną funkcję druku dwustronnego, która umożliwia zmniejszenie ilości zużywanego papieru, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Podajnik do papieru, który posiada to urządzenie, jest w stanie pomieścić nawet 2005 arkuszy. Co więcej, Oki MC873dnv posiada wbudowany zszywacz, który ułatwia wykańczanie zadań. Koszt tego modelu to około 13 480 złotych. W naszym sklepie znajdują się tonery - zamienniki, np. JetWorld JW-OM873BN, które pozwalają na wydrukowanie 15 tysięcy kartek. Cena tego materiału eksploatacyjnego to ok.290 złotych, co daje sumę 0,01 złotych za jedną wydrukowaną kartkę.

Najlepsze drukarki Xerox

Xerox Versalink B605X

Pierwsza w tym zestawieniu drukarka marki Xerox, czyli model Xerox Versalink B605X. Jest to rewolucja technologiczna, która wprowadza druk na inny wymiar. Drukarka sprawdzi się w dużych firmach i korporacjach, które każdego dnia intensywnie eksploatują urządzenia drukujące. Mimo swoich sporych rozmiarów, drukarka jest niezwykle prosta i łatwa w obsłudze, a to wszystko za sprawą intuicyjnego w obsłudze panelu sterowania. Urządzenie drukuje w trybie monochromatycznym i poza klasyczną funkcją druku, umożliwia również skanowanie oraz kopiowanie dokumentów, co znacząco ułatwia codzienną pracę. Drukarka z trybu uśpienia jest gotowa do pracy w ciągu niecałej minuty! Oferuje swoim użytkownikom najwyższej jakości wydruki, gdyż drukuje w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Potrafi drukować ze średnią prędkością nawet 55 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Co więcej, pierwsza kartka jest gotowa w czasie krótszym niż 8 sekund od momentu, gdy wydamy polecenie druku. Xerox Versalink B605X posiada wbudowaną funkcję automatycznego druku dwustronnego. Zamienniki do tego urządzenia, np. JetWorld JW-X605N, znajdziesz w asortymencie naszego sklepu w najlepszej cenie na rynku! Tonery są dostępne od ok. 380 złotych i umożliwiają wydrukowanie nawet 26 tysięcy kartek! Co więcej, koszt wydrukowania jednej strony to 0,01 złotych. Cena zakupu drukarki to około 7499,00 złotych.

Xerox AltaLink C8055 

Najdroższą propozycją z firmy Xerox jest model urządzenia - Xerox AltaLink C8055. Ta drukarka idealnie sprawdzi się w dużych firmach i korporacjach, gdyż otwiera wiele nowych możliwości. Usprawnia pracę i sprawia, że staje się ona bardziej wydajna i efektywna, a cały zespół może produktywnie pracować. Jest to urządzenie, które umożliwia drukowanie zarówno trybie monochromatycznym, jak i kolorowym. Posiada nie tylko funkcję drukowania, ale również skanowania i kopiowania dokumentów oraz innych materiałów. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii sprawiło, że Xerox AltaLink C8055 została zoptymalizowana na potrzeby biznesowe. Co więcej, jest naprawdę banalnie prosta w obsłudze, a to wszystko dzięki niezwykle intuicyjnemu wyświetlaczowi i panelowi sterowania. Łączy się nie tylko przewodowo, ale również bezprzewodowo, dzięki czemu można z niej korzystać również z urządzeń mobilnych - telefonów, laptopów i tabletów. Xerox AltaLink C8055 posiada wbudowane zabezpieczenia, które skutecznie chronią oraz zabezpieczają dokumenty i ważne dane. Dla tego modelu również posiadamy materiały eksploatacyjne - wydajne tonery, które są dostępne w formie zamienników i oryginalnych produktów Xerox. Ciekawym tonerem jest np. zamiennik JetWorld JW-X8030BR, który umożliwia wydrukowanie 26 tysięcy stron, a jego cena wynosi ok. 270 złotych. Koszt jednej wydrukowanej kartki to 0,01 złotych, a sama drukarka kosztuje ok. 30 000 złotych.

Najlepsze drukarki Kyocera-Mita

Kyocera-Mita TASKalfa 6053ci 

Kolejnym ciekawym modelem, które z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym dużym, profesjonalnym biurze, jest drukarka Kyocera-Mita TASKalfa 6053ci. To urządzenie charakteryzuje się dużą szybkością, gdyż umożliwia drukowanie w tempie aż 60 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy oraz najwyższą jakością wydruków. Są one nasycone, bogate w szczegóły oraz, co najważniejsze, można je wykonywać zarówno w trybie monochromatycznym, jak i kolorowym. Drukarka posiada wewnętrzne zabezpieczenia, które chronią dane oraz dokumenty przed osobami trzecimi. Zakup urządzenia Kyocera-Mita TASKalfa 6053ci  jest niezwykle dobry wyborem dla każdej firmy, której zależy na kompleksowych rozwiązaniach. Drukarka potrafi również kopiować oraz skanować dokumenty. Ułatwia i usprawnia codzienne zarządzanie dokumentami biurowymi, a to wszystko za sprawą zaawansowanej technologii i innowacyjnych funkcji. W trybie monochromatycznym drukarka pracuje w tempie 60 stron, a w trybie kolorowym 27 w ciągu jednej minuty. Jest kompatybilna z niezwykle wydajnymi materiałami eksploatacyjnymi, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym dodrukarki.pl w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Przykładowo - zamiennik marki JetWorld JWC-K8515BN, kosztuje ok. 200 złotych, a wystarcza na wydrukowanie aż 30 tysięcy stron! Wynika z tego, że jedna wydrukowana kartka to koszt około 0,0006 złotych. Koszt drukarki Kyocera-Mita TASKalfa 6053ci to około 16 000 złotych.

Najlepsze drukarki Lexmark 

Lexmark CX820de 

Lexmark CX820de to innowacyjne urządzenie laserowe, które umożliwia drukowanie zarówno w trybie monochromatycznym, jak i czarno - białym. Dzięki temu, że drukarka pracuje niezwykle szybko, Twoja praca z pewnością stanie się bardziej wydajna i efektywna, a cała Twoja firma będzie bardziej produktywna. Drukarka potrafi drukować w tempie aż 50 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Co więcej, doskonale radzi sobie również z wielokolorowymi wydrukami i przygotowuje je naprawdę w ekspresowym tempie. Oferuje swoim użytkownikom niezwykłą ostrość kolorów, a to wszystko za sprawą wysokiej jakości wydruków - 4800 dpi. Model został wyposażony w ekran dotykowy, który jest niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze. Można go używać zarówno palcem, jak i również innymi narzędziami, np. długopisem czy specjalnie przystosowanym rysikiem. Poza funkcją druku urządzenie oferuje również skanowanie oraz kopiowanie dokumentów. Posiada narzędzie ultradźwiękowe, które automatycznie wykrywa błędy, dzięki czemu skanowanie staje się dużo bardziej efektywne i dokładne. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz oryginalne materiały eksploatacyjne do modelu Lexmark CX820de, które są dostępne w naprawdę konkurencyjnych cenach! Koszt samej drukarki nie należy do najniższy, jednak inwestycja bardzo szybko się zwraca. Cena tego modelu to 12 999 złotych.

Lexmark MX910DE

Przedostatnia propozycja w tym zestawieniu to drukarka z firmy Lexmark, a konkretnie urządzenie Lexmark MX910DE. Jest to najwyższa półka cenowa, ale jakość i możliwości, które daje to urządzenie, idą w parze z wysoką ceną. Model oferuje druk wysokonakładowy, który dodatkowo charakteryzuje się najwyższa możliwą jakością. Drukarka oferuje nasycone, intensywne wydruki, które zawsze wyglądają profesjonalnie. Jest to drukarka monochromatyczna, która umożliwia wydrukowanie 45 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy! Oprócz drukowania, możliwe jest również skanowanie oraz kopiowanie dokumentów. Ten model znajdzie zastosowanie w każdym profesjonalnym biurze, które intensywnie eksploatuje swoją drukarkę. Lexmark MX910DE posiada podajnik do papieru, który jest w stanie pomieścić aż 6650 arkuszy jednocześnie. Miesięczny cykl pracy tego urządzenia to aż 200 tysięcy stron! Drukarka usprawnia procesy biznesowe i sprawia, że wszyscy pracownicy zaczynają pracować bardziej wydajnie i produktywnie. W naszym sklepie internetowym dodrukarki.pl znajdują się materiały eksploatacyjne dla tego modelu, np. JetWorld JW-LMX910N, który pozwala na wydrukowanie około 32500 stron. Jego cena wynosi ok. 420 złotych, a jedna wydrukowana kartka to koszt 0,01 złotych. Jak wspominaliśmy, jest to model dosyć drogi, gdyż drukarka Lexmark MX910DE kosztuje 32 999 złotych. 

Lexmark CX860DTFE 

Ostatnim modele, który poznacie w tej kategorii, jest drukarka marki Lexmark, a konkretnie model Lexmark CX860DTFE. To urządzenie umożliwia wydruki zarówno w trybie monochromatycznym, jak i korowym. Charakteryzuje się tym, że perfekcyjnie odwzorowuje kolory, dzięki czemu wydruki zawsze wyglądają idealnie. Drukarka została wyposażona podajnik na papier, który jest w stanie pomieścić aż 1750 arkuszy. Ten model sprawdzi się w każdej dużej firmie oraz w korporacjach, gdyż jest niebywale szybki. Umożliwia drukowanie w tempie 57 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy. Takie tempo dotyczy zarówno wydruków monochromatycznych, jak i kolorowych. Urządzenie drukuje w rozdzielczości 4800 dpi. Lexmark CX860DTFE został wyposażony w inteligentny ekran wielodotykowy, który znacząco ułatwia obsługę tego urządzenia. Można go obsługiwać również długopisem lub paznokciem. Drukarka pozwala również na sprawne i szybkie skanowanie oraz kopiowanie dokumentów i innych materiałów. Lexmark CX860DTFE jest kompatybilny z wysokiej jakości, bardzo wydajnymi tonerami, które są dostępne zarówno w wersji oryginalnej, jak i w formie zamienników, np. JetWorld JW-LX860N, którego cena to około 182,60 zł. Koszt jednej wydrukowanej kartki to zaledwie 0,01 złotych. Cena drukarki wynosi 33 999,00 złotych. 

Najlepsze drukarki laserowe - zapoznaj się z zestawieniem najbardziej popularnych modeli 

Przygotowane przez nas zestawienie to zbiór najbardziej popularnych modeli drukarek laserowych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród użytkowników. Mamy nadzieję , że pomogliśmy Ci w znalezieniu drukarki idealnej, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Takie samo zestawienie przygotowaliśmy również dla drukarek atramentowych, więc jeżeli interesuje Cię to zagadnienie, to zapraszamy do zapoznania się z kolejnym artykułem. Jeżeli natomiast szukasz materiałów eksploatacyjnych do swojego urządzenia drukującego, to koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem, a w razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym doradcą!

Data dodania: 19-04-2022
Produkty, które mogą Cię zainteresować
Brother TN-1030 toner oryginalny

Brother TN-1030 toner oryginalny

187,99 zł(z VAT + koszty dostawy)
152,84 zł NETTO
Brother TN-1090 toner oryginalny

Brother TN-1090 toner oryginalny

98,82 zł(z VAT + koszty dostawy)
80,34 zł NETTO
Brother DR-1090 bęben oryginalny

Brother DR-1090 bęben oryginalny

108,64 zł(z VAT + koszty dostawy)
88,33 zł NETTO
Brother TN-2421 toner oryginalny

Brother TN-2421 toner oryginalny

379,09 zł(z VAT + koszty dostawy)
308,20 zł NETTO
Zamiennik Brother TN-3480 toner marki JetWorld

Zamiennik Brother TN-3480 toner marki Je...

130,35 zł(z VAT + koszty dostawy)
105,98 zł NETTO
Zamiennik Brother TN-247Y toner żółty marki JetWorld

Zamiennik Brother TN-247Y toner żółty ma...

159,74 zł(z VAT + koszty dostawy)
129,87 zł NETTO
Zamiennik Brother TN-247BK toner czarny marki JetWorld

Zamiennik Brother TN-247BK toner czarny ...

159,74 zł(z VAT + koszty dostawy)
129,87 zł NETTO
Zamiennik Brother TN-2411 toner marki JetWorld

Zamiennik Brother TN-2411 toner marki Je...

66,27 zł(z VAT + koszty dostawy)
53,88 zł NETTO
Zamiennik Brother TN-1030 toner marki JetWorld

Zamiennik Brother TN-1030 toner marki Je...

58,38 zł(z VAT + koszty dostawy)
47,46 zł NETTO
Zamiennik Brother TN-247C toner cyan marki JetWorld

Zamiennik Brother TN-247C toner cyan mar...

159,74 zł(z VAT + koszty dostawy)
129,87 zł NETTO
Zamiennik Brother TN-247M toner magenta marki JetWorld

Zamiennik Brother TN-247M toner magenta ...

159,74 zł(z VAT + koszty dostawy)
129,87 zł NETTO
HP 44A CF244A toner oryginalny

HP 44A CF244A toner oryginalny

247,00 zł(z VAT + koszty dostawy)
200,81 zł NETTO
HP 17A CF217A toner oryginalny

HP 17A CF217A toner oryginalny

314,33 zł(z VAT + koszty dostawy)
255,55 zł NETTO
Zamiennik HP 106A W1106A toner marki JetWorld

Zamiennik HP 106A W1106A toner marki Jet...

141,80 zł(z VAT + koszty dostawy)
115,28 zł NETTO
HP 103A W1103A toner oryginalny

HP 103A W1103A toner oryginalny

52,99 zł(z VAT + koszty dostawy)
43,08 zł NETTO
Zamiennik HP 103A W1103A toner marki JetWorld - 4 sztuki

Zamiennik HP 103A W1103A toner marki Jet...

156,79 zł(z VAT + koszty dostawy)
127,47 zł NETTO
Zamiennik HP 106A W1106A toner marki JetWorld brak chipa

Zamiennik HP 106A W1106A toner marki Jet...

95,49 zł(z VAT + koszty dostawy)
77,63 zł NETTO
HP 85A CE285A toner oryginalny

HP 85A CE285A toner oryginalny

381,60 zł(z VAT + koszty dostawy)
310,24 zł NETTO
Zamiennik HP 85A CE285A toner marki JetWorld

Zamiennik HP 85A CE285A toner marki JetW...

48,99 zł(z VAT + koszty dostawy)
39,83 zł NETTO
Zamiennik HP 37Y CF237Y toner marki JetWorld

Zamiennik HP 37Y CF237Y toner marki JetW...

659,93 zł(z VAT + koszty dostawy)
536,53 zł NETTO