Najtańsze drukarki laserowe w eksploatacji - dlaczego warto kupić urządzenie drukujące laserowe? 

Każda osoba, która musiała podjąć decyzję dotyczącą zakupu drukarki do swojego domu czy biura, pewnie nie raz zastanawiała się, czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup sprzętu atramentowego, czy laserowego. W dzisiejszym artykule skupimy się całkowicie na urządzeniach laserowych. Podpowiemy na co warto zwrócić uwagę przed zakupem konkretnego modelu urządzenia laserowego, ale również przedstawimy modele na które warto zwrócić uwagę, które nie tylko świetnie drukują, ale również są bardzo tanie w eksploatacji. Jeżeli interesuje Cię ten temat i chcesz dowiedzieć się więcej, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością tego artykułu!

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę podczas wyboru drukarki laserowej? 

O zakupie drukarek laserowych mówi się, że są one inwestycją. Wynika to z tego, że początkowy koszt zakupu urządzenia może być naprawdę wysoki. Jednakże, warto wiedzieć, że późniejsza cena druku, które może wynosić zaledwie kilka groszy za jedną kartkę, znacząco rekompensuje początkową cenę samego zakupu. Drukarki laserowe znajdą zastosowanie zarówno w domach - do użytku codziennego, jak i w biurach, gdzie z urządzeń może korzystać cała firma. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie każdego dnia drukuje się naprawdę duże ilości dokumentów, faktur i innych niezbędnych materiałów, a to wszystko za sprawą ich wydajności i naprawdę taniej eksploatacji!
Dużą zaletą urządzeń laserowych jest również to, że nawet w sytuacji, gdy urządzenie nie będzie pracowało regularnie - nasz atrament nie zaschnie, co dość często może się wydarzyć w przypadku klasycznych drukarek atramentowych. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę podczas wyboru drukarki laserowej? Przede wszystkim na jej szybkość. Jeżeli urządzenie drukujące jest Ci potrzebne do sporadycznego drukowania, to ten parametr nie jest aż tak istotny. Jeżeli jednak wiesz, że Twoja drukarka będzie pracowała często i regularnie, to zalecamy zakupić model, który będzie robił to sprawnie i szybko.

Tania drukarka laserowa

Podczas zakupów warto również wziąć pod uwagę wszystkie funkcję, które posiada drukarka. Czy wykonuje tylko wydruki, czy może dodatkowo skanuje i kopiuje dokumenty? To, jaką wybierzesz, jest uzależnione od Twoich potrzeb i preferencji. Zwróć również uwagę na to, czy drukarka, którą kupujesz, wykonuje tylko wydruki czarno - białe, czy może jednak również te w kolorze? Drukarki monochromatyczne są zazwyczaj dostępne w dużo bardziej atrakcyjnych cenach, niż ich odpowiedniki, które potrafią drukować również w kolorze.

Jednym z najważniejszych aspektów, o którym bardzo często zapomina się podczas zakupów, są późniejsze koszty materiałów eksploatacyjnych. Zanim kupimy konkretny model urządzenia koniecznie sprawdźmy, jak droga będzie późniejsza eksploatacja. Może okazać się, że samo urządzenie jest dostępne w naprawdę atrakcyjnej cenie, ale późniejsze koszty eksploatacji sprawiają, że drukowanie przestaje się nam opłacać. 

Najtańsze w eksploatacji drukarki laserowe - sprawdź naszą propozycję! 

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy zestawienie drukarek laserowych, które opłaca się kupić, gdyż ich eksploatacja jest naprawdę tania i "na każdą kieszeń"! Omówimy poszczególne modele, zwrócimy uwagę na ich parametry oraz specyfikację, a - co najważniejsze, podpowiemy, jakie tanie tonery warto do nich wybrać!

Czy warto kupić tanią drukarkę laserową? 

Wielu użytkowników, którzy chcą zainwestować w swoje pierwsze urządzenie drukujące, podczas zakupów kieruje się ceną poszczególnych modeli. Nie jest to najlepsze rozwiązanie, gdyż najtańsze sprzęty mogą nie spełnić naszych oczekiwań, natomiast te z górnej półki są bardzo często niewarte swojej ceny. Podejmując decyzję o zakupie idealnej drukarki, należy się zatem skupić na swoich potrzebach np. tym, jak często będziemy korzystać z urządzenia. Pod uwagę należy wziąć również koszty późniejszej eksploatacji (ceny tonerów i bębnów) oraz funkcje, w które wyposażono drukarkę. Bardzo dużym udogodnieniem jest tzw. dupleks, który umożliwia funkcję druku dwustronnego. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie papieru i maksymalne wykorzystanie powierzchni do druku. Kolejny istotny aspekt to druk w kolorze. Warto pamiętać, że większość drukarek laserowych drukuje w trybie monochromatycznym, a jeśli zależy nam na kolorze, to koszt takiego urządzenia jest znacznie wyższy. 

Najtańsze drukarki laserowe monochromatyczne 

W tej kategorii znalazły się urządzenia, których podstawową funkcją jest druk monochromatyczny, czyli czarno - biały. 

 

Drukarka Samsung Xpress SL-M2026

najtańsza drukarka laserowa samsung mono

Jest to urządzenie niezwykle szybkie, które umożliwia drukowanie stron w tempie nawet 20 w ciągu jednej minuty pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii Google Cloud Print drukarka posiada funkcję druku bezprzewodowego, który możemy wykonywać zarówno z naszych komputerów i laptopów, jak i urządzeń mobilnych, np. telefonów, czy tabletów. HP SL-M2026 oferuje swoim użytkownikom wydruki najwyższej jakości, ostre, nasycone i bogate w szczegóły.
Drukarka została wyposażona w intuicyjny panel sterowania, który umożliwia szybką i łatwą obsługę tego urządzenia. Koszt urządzenia wynosi około 350 złotych. Drukarka HP SL-M2026 współpracuje z niezwykle wydajnymi tonerami JW-S2020N o wydajności 1000 stron, których cena w naszym sklepie wynosi tylko 90 złotych. Wynika z tego, że kupując toner u nas, jedna wydrukowana stronę będzie kosztowała niecałe 9 grosze! Zakupione materiały eksploatacyjne są bezawaryjne, a wysoką jakość wydruków możemy uzyskać na każdym rodzaju papieru. Zobacz dostępne tonery do Samsung Xpress SL-M2026.

 

Drukarka HP 107a

najtańsza drukarka laserowa hp mono

Kolejna propozycja urządzenia laserowego od firmy Hewlett Packard. Drukarka HP 107a to urządzenie, które umożliwia wykonanie szybkich i wyrazistych wydruków, które charakteryzują się wysoką jakością, którą możemy zauważyć dzięki niezwykle nasyconemu i intensywnemu czarnemu tekstowi. Ten model drukarki jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, która wynosi około 350 złotych. Drukarka jest szybka, a dodatkowo posiada bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze panel, który umożliwia szybką i efektywną pracę. W naszym sklepie dostępne są niezwykle wydajne tonery do tego urządzenia - m.in. zamiennik marki JetWorld JW-H1106AN-NC. Jego cena w naszej ofercie wynosi ok. 133 złote, co sprawia, że jedna wydrukowana kartka kosztuje około 13,23 groszy. Dużą zaletą tych tonerów jest to, że gotowe wydruki są niezwykle trwałe, nawet z upływem czasu. Zobacz dostępne tonery do HP 107a.

 

Brother HL-1110E

najtańsza drukarka laserowa brother mono

Bardzo ciekawą propozycje drukarki laserowej monochromatycznej przygotowała również firma Brother. Brother HL-1110E to drukarka laserowa monochromatyczna niewielkich rozmiarów, która idealnie sprawdzi się w warunkach domowych, ale także w mniejszych biurach. Urządzenie pozwala na drukowanie z prędkością 20 stron w ciągu jednej minuty pracy urządzenia. Dodatkowo, pierwszy wydrukowana kartka jest gotowa w zaledwie 10 sekund!
Dzięki swoim niewielkim rozmiarom urządzenie można umieścić praktycznie wszędzie - również na biurku. Drukarki Brother charakteryzuje to, że posiadają kasetę z tonerem oraz bęben jako dwa osobne elementy, które podlegają wymianie w trakcie eksploatacji urządzenia. W naszym sklepie dodrukarki.pl posiadamy materiały eksploatacyjne dla tego modelu w bardzo atrakcyjnych cenach. Najbardziej popularny zamiennik do tego modelu czyli toner JetWorld JW-B1030N (o wydajności 1000 stron), jest dostępny w naszym asortymencie w cenie zaledwie ok 48 zł! Oznacza to, że koszt jednej wydrukowanej strony wynosi tylko 4,7 grosze. Koszt zakupu urządzenia to kwota około 370 zł. Zobacz dostępne tonery do Brother HL-1110E.

 

Xerox Phaser 3020 

najtańsza drukarka laserowa xerox mono

Firma Xerox to amerykańska korporacja, która jest obecnie jednym z największych dostawców drukarek na całym świecie! W ich asortymencie dostępne jest innowacyjne urządzenie, czyli model Xerox Phaser 3020, który wprost idealnie nadaje się do średniej wielkości biur! Ten sprzęt drukujący umożliwia drukowanie z prędkością aż 26 stron w ciągu jednej minuty pracy urządzenia, dzięki czemu nasza praca staje się dużo bardziej wydajna. Urządzenie drukuje w rozdzielczości 1200 dpi x 1200 dpi, dzięki czemu gotowe wydruki wyglądają profesjonalnie, a czerń tekstów jest nasycona i intensywna. Urządzenie pozwala również na drukowanie czarno białych zdjęć i obrazów, które są naprawdę wysokiej jakości. Koszt samego sprzętu wynosi około 390 złotych, a zamienników JW-X3020N w naszym sklepie 95 złotych. Koszt jednej wydrukowanej kartki możemy oszacować jako kwotę 6,28 groszy. Zobacz dostępne tonery do Xerox Phaser 3020.

 

Kyocera FS-1041

najtańsza drukarka laserowa  kyocera mono

W naszej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne do urządzeń Kyocera - również do modelu FS-1041. Jest to ciekawe urządzenie, której z pewnością sprosta oczekiwaniom tych, którzy cenią wysokiej jakości wydruki. Drukarka potrafi drukować w tempie 20 stron w ciągu jednej minuty pracy, a pierwsza strona jest gotowa w ciągu kilku sekund. Rozdzielczość, którą oferuje nam to urządzenie, wynosi 1800 dpi x 600 dpi. Koszt Kyocera FS-1041 to kwota około 460 złotych. W swoim asortymencie posiadamy tonery zamienne do tego modelu w cenie ok. 105 złotych. Są to bardzo trwałe i solidne produkty. Cena jednej wydrukowanej kartki przez urządzenie Kyocera FS-1041 w połączeniu z wkładem CW-K1115N z dodrukarki.pl wynosi około 6,56 groszy. Zobacz dostępne tonery do Kyocera FS-1041.

 

Lexmark MS517dn

najtańsza drukarka laserowa lexmark monoOstatnim polecanym przez nas modelem w tej kategorii jest urządzenie firmy Lexmark - model MS517dn. Jest to zdecydowanie najszybsza drukarka (w porównaniu z wcześniej wspomnianymi urządzeniami laserowymi monochromatycznymi), gdyż ten model potrafi drukować w tempie nawet 42 stron w ciągu jednej minuty pracy! Warto również wspomnieć o tym, że drukarka została wyposażona w zaawansowane funkcję bezpieczeństwa, które zapewniają szczególną ochronę wszystkim drukowanym dokumentom. Model został również wyposażony w tzw. dupleks, czyli funkcję druku dwustronnego, która umożliwia bardziej ekonomiczne i oszczędne drukowanie dokumentów.
Urządzenie jest kompatybilne z najwyższej jakości, bardzo wydajnymi materiałami eksploatacyjnymi, które są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach! W naszym sklepie znajdziesz toner JW-LMS517R o wydajności 20000 do tego modelu, który jest dostępny w kwocie ok. 250 złotych. Wydajność materiałów eksploatacyjnych sprawia, że koszt jednej wydrukowanej strony to zaledwie 1,24 gr. Samo urządzenie jest nieco droższe od wcześniejsze wspomnianych modeli, gdyż jego cena wynosi 830 złotych, jednak ta inwestycja bardzo szybko się zwraca. Model sprawdzi się idealnie w średniej i dużej wielkości firmach. Zobacz dostępne tonery do Lexmark MS517dn.

Podsumowanie

zestawienie najtańszych drukarek laserowych

Najtańsze drukarki laserowe wielofunkcyjne monochromatyczne 

Do tej kategorii możemy zakwalifikować te drukarki laserowe monochromatyczne, które poza funkcją druku posiadają również inne, np. opcję skanowania lub kopiowania dokumentów. 

 

HP 135a

najtańsze laserowe urządzenie wielofunkcyjne hpTo bardzo ciekawy model urządzenia laserowego, który oferuje swoim użytkownikom funkcję drukowania, skanowania i kopiowania. Jest to drukarka, która znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurze. Urządzenie posiada niezwykle łatwy w obsłudze panel, który usprawnia codzienną pracę. Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, a przy tym prosta i przyjemna. HP 135a to drukarka niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zmieści się praktycznie wszędzie! Dzięki temu urządzeniu jesteś w stanie przygotować wysokiej jakości, profesjonalne dokumenty, które będą charakteryzować się intensywnym, czarnym kolorem - bogatym w szczegóły. Drukarka umożliwia drukowanie z prędkością 21 stron w ciągu jednej minuty pracy urządzenia. W naszym sklepie dostępne są dla niej materiały eksploatacyjne w atrakcyjnej ofercie cenowej! Zamiennik tonera HP W1106A możesz kupić już za ok. 132 zł. Koszt samej drukarki to około 450 złotych. Cena jednej wydrukowanej kartki wynosi 13,23 groszy. Zobacz dostępne tonery do HP 135a.

Samsung SL-M2070

najtańsze laserowe urządzenie wielofunkcyjne samsungFirma Samsung w swojej ofercie posiada model urządzenia SL-M2070. Jest to urządzenie, które wprost idealnie sprawdzi się podczas codziennej pracy w biurze. Pomoże ono usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków i zadań, a także przepływ dokumentów w firmie. Drukarka Samsung nie tylko drukuje, ale również skanuje i kopiuje, dzięki czemu jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Ten model posiada również przystosowaną funkcję "Eco", dzięki której urządzenie zaczyna oszczędzać papier, materiał eksploatacyjny oraz zużycie energii. Samsung SL-M2070 został wyposażony w ultraszybki procesor 600 MHZ, który umożliwia drukowanie aż 20 stron w ciągu jednej minuty pracy urządzenia! Drukarka została wyposażona w prosty wyświetlacz, który ułatwia obsługę sprzętu. Dodatkowo, z urządzeniem są kompatybilne niezwykle wydajne tonery, których zamienniki o wydajności 1000 stron w naszym sklepie kosztują w graniach 89 zł. Koszt jednej wydrukowanej kartki wynosi niecałe 9 groszy, a cena samego urządzenia to około 600 złotych. Zobacz dostępne tonery do Samsung SL-M2070.

 

Brother DCP-1623WE

najtańsze laserowe urządzenie wielofunkcyjne brother

Firma Brother po raz kolejny zachwyciła swoich konsumentów, a to wszystko za sprawą niezwykłej drukarki laserowej wielofunkcyjnej monochromatycznej, czyli Brother DCP-1623WE. Jest to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o użytku domowym lub zastosowaniu w małym biurze. Posiada wszystkie niezbędne funkcję, które ułatwiają codzienną pracę, czyli: drukowanie, kopiowanie i skanowania dokumentów. Ten model urządzenia należy do serii: TonerBenefit, co oznacza, że kompatybilne są z nim tonery o naprawdę dużej wydajności, a przy tym wysokiej jakości. Drukarka potrafi drukować z prędkością 20 stron w ciągu jednej minuty pracy urządzenia, a obsługiwać ją można również przez urządzenia mobilne - tablety lub smartfony, a to wszystko za sprawą tego, że działa również bezprzewodowo. Drukarka jest dostępna w cenie około 590 złotych. W dodrukarki.pl znajdziesz wysokiej klasy materiał eksploatacyjne dla tego urządzenia, np. toner zamienny marki JetWorld o symbolu JW-B1090N, który kosztuje około 60 złotych. Tak atrakcyjna cena sprawia, że jedna wydrukowana kartka to koszt zaledwie 3,91 groszy. Zobacz dostępne tonery do Brother DCP-1623WE.

Podsumowaniezestawienie najtańsze laserowe urządzenia wielofunkcyjne

Najtańsze drukarki laserowe kolorowe

Chcielibyśmy przedstawić również tanie w eksploatacji drukarki laserowe kolorowe, dla których materiały eksploatacyjne znajdziesz w asortymencie naszego sklepu! 

 

Samsung SL-C430W 

najtańsza kolorowa drukarka laserowa samsung

Drukarka kolorowa Samsung SL-C430W to urządzenie, które oferuje swoim użytkownikom najwyższej jakości wydruki zarówno w trybie monochromatycznym, jak i kolorowym. Urządzenie jest niezwykle proste i przyjemne w obsłudze, a to wszystko za sprawą intuicyjnego panelu sterowania. Ta drukarka sprawdzi się rewelacyjnie w małych i średnich firmach, jak i w przypadku użytku domowego. Umożliwia szybkie drukowanie, gdyż potrafi wydrukować aż 18 stron w trybie monochromatycznym i 4 w trybie kolorowym w ciągu jednej minuty pracy urządzenia. Drukarki są kompatybilne z wysokiej jakości tonerami, które dodatkowo są bardzo wydajne i umożliwiają drukowanie dużej ilości stron. W naszej ofercie znajdują się zamienniki tonerów CLT-K404S SU100A nr: JW-S430BN, które idealnie pasują do tego urządzenia. Ich cena wynosi 135 złotych. Dzięki niezwykłej wydajności koszt jednej wydrukowanej kartki to zaledwie 9,04 złotych. Koszt samego urządzenia wynosi około 550 złotych. Zobacz dostępne tonery do Samsung SL-C430W.

 

Canon i-SENSYS LBP621Cw

najtańsza kolorowa drukarka laserowa canonFirma Canon w swojej ofercie posiada wiele drukarek laserowych, które posiadają funkcję druku kolorowego. Jedną z nich, która dodatkowo jest niezwykła tania w eksploatacji, jest model urządzenia Canon i-SENSYS LBP621Cw. Ta drukarka to sprzęt niewielkich rozmiarów, który zmieści się nawet na biurku, co znacząco ułatwi codzienną pracę. Urządzenia znajdzie zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i w mniejszym biurze. Canon i-SENSYS LBP621Cw oferuje swoim użytkownikom wysokiej jakości wydruki - o nasyconych kolorach, bogate w szczegóły i bardzo wyraźne. Drukarka działa bezprzewodowo, można ją obsługiwać również z urządzeń mobilnych, np. tabletów lub smartfonów. Jest dosyć szybka, gdyż umożliwi wydrukowanie aż 18 stron w ciągu jednej minuty pracy urządzenia. Jej cena to około 710 złotych. Również dla tego modelu posiadamy wysokiej klasy zamienne materiały eksploatacyjne, np. toner marki JetWorld o nr: JW-C054BN, który w naszym sklepie jest dostępny w cenie ok. 138 złotych. Dzięki temu, że jest to produkt bardzo wydajny (1500 stron), jedna wydrukowana kartka to koszt zaledwie 9,07 groszy. Zobacz dostępne tonery do Canon i-SENSYS LBP621Cw.

 

HP M452NW i HP M280NW

najtańsza kolorowa drukarka laserowa hpOba te modele to wyjątkowo szybkie drukarki z firmy HP, które znajdą zastosowanie w każdym biurze. Model HP M452NW to bardzo szybka drukarka, która potrafi drukować z prędkością aż 27 stron w ciągu jednej minuty pracy urządzenia. Co więcej, ta szybkość jest niezmienna zarówno w trybie monochromatycznym, jak i kolorowym. Koszt tego urządzenia wynosi ok. 1100 złotych, a w naszym sklepie dostępne są tonery zamienne o wydajności 2300 stron w cenie około 138 zł. Dzięki temu, że są one niezwykle wydajne, koszt jednej wydrukowanej kartki to tylko 7,32 groszy. 

Model HP M280NW to jeszcze bardziej innowacyjne urządzenie, które posiada wbudowaną funkcję druku dwustronnego. Model poprzedni, czyli HP M452NW, niestety jej nie posiada. Drukarka umożliwia przygotowywanie wydruków o bardzo nasyconych i intensywnych kolorach oraz wyjątkowo wyraźnym, czarnym tekście. Drukuje w rozdzielczości 600 dpi x 600 dpi, a w ciągu minuty jest w stanie wydrukować 21 kartek. Jej cena sklepowa wynosi około 1400 złotych, a toner o nr: JW-HCF540ABN jest dostępny w naszym sklepie w cenie ok. 150 złotych. Zobacz dostępne tonery do HP M452NW lub tonery do M280NW.

Podsumowanie

zestawienie najtańsze kolorowe drukarki laserowe

Najtańsze drukarki laserowe kolorowe wielofunkcyjne

W tej kategorii zebraliśmy wyjątkowo tanie w eksploatacji urządzenia drukujące laserowe, które potrafią nie tylko drukować w kolorze, ale również posiadają funkcję skanera i kopiarki. 

 

Canon MF641Cw

najtańsza laserowa drukarka wielofunkcyjna canon

Pierwsza naszą propozycja jest drukarka firmy Canon MF641Cw. Jest to drukarka laserowa, która nie tylko umożliwia nam drukowanie zarówno w trybie monochromatycznym, jak i kolorowym, ale również skanowanie i kopiowanie dokumentów. Jest to bardzo szybkie urządzenie, które potrafi drukować z prędkością 27 stron w ciągu minuty w trybie monochromatycznym i aż 14 stron w trybie kolorowym. Dodatkowo, umożliwia kopiowanie jednostronne w tempie 18 stron w ciągu minuty. Jest to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w małych oraz średnich firmach. Sama drukarka jest niewielkich rozmiarów, ale dużą zaletą tego urządzenia jest duży ekran, który umożliwia szybkie i intuicyjne obsługiwanie urządzenia. Sprzęt jest dostępny w cenie około 1800 zł. Materiały eksploatacyjne dla tego modelu kupisz w naszym sklepie w cenie ok. 138 złotych. Zobacz dostępne tonery do Canon MF641Cw.

 

Brother DCP-L3550CDW

najtańsza laserowa drukarka wielofunkcyjna brother

Firma Brother nigdy nas nie zawodzi, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić urządzenie drukujące Brother DCP-L3550CDW! Jest to drukarka tania w eksploatacji, która świetnie sprawdzi się zarówno w mniejszym biurze, jak i do zastosowania domowego. Poza samą opcją druku urządzenie pozwala również na skanowanie oraz kopiowanie dokumentów. Ta wielofunkcyjna drukarka laserowa umożliwia przygotowywanie profesjonalnych i najwyższej jakości dokumentów, które możemy wydrukować zarówno w trybie monochromatycznym, jak i w kolorze. Urządzenie pracuje bardzo cicho, dlatego idealnie sprawdzi się w biurze. Drukarka może drukować z prędkością 18 stron w ciągu minuty. Dodatkowo posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego. Działa zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej. Została wyposażona w duży, intuicyjny w obsłudze ekran/panel. Koszt samego urządzenia to kwota ok. 3000 złotych, a zamiennik tonera TN-247 m.in. marki JetWorld kupisz w naszym sklepie w cenie ok. 190 złotych. Koszt wydrukowanie jednej kartki to tylko 6,25 groszy. Zobacz dostępne tonery do Brother DCP-L3550CDW.

 

Lexmark CX317DN

najtańsza laserowa drukarka wielofunkcyjna lexmarkTo kolejna niezawodna drukarka wielofunkcyjna laserowa, która umożliwia drukowanie w trybie monochromatycznym i kolorowym. Urządzenie posiada tzw. dupleks, czyli funkcję automatycznego druku dwustronnego. Urządzenie potrafi drukować z prędkością nawet 23 stron w ciągu jednej minuty pracy. Kopiuje zarówno w kolorze, jak i w trybie monochromatycznym. Jest dostępne w sklepie w cenie około 1000 złotych. W dodrukarki.pl również znajdziesz materiały eksploatacyjne dla tego modelu. Toner zamienny o numerze: JW-LCS317BR jest dostępny w bardzo konkurencyjnej cenie ok.193 złotych a jego wydajność to 3000 stron! Dzięki temu koszt wydruku jednej kartki to zaledwie 6,47 groszy. Zobacz dostępne tonery do Lexmark CX317DN.

Podsumowaniezestawienie najtańszych laserowych drukarek wielofunkcyjnych

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomogło podjąć Ci decyzję o zakupie idealnego urządzenia drukującego, które nie będzie tylko oferowało super jakości wydruki, ale będzie również tanie w eksploatacji. Jeżeli chcesz poznać nasze typy tanich w eksploatacji urządzeń, ale tym razem atramentowych, to takie zestawienie również przygotowaliśmy! Zachęcamy do lektury! 

Zalety drukarek laserowych 

Aby zachęcić naszych czytelników do zainteresowanie się inwestycją w sprzęt laserowych, nie moglibyśmy nie wspomnieć o licznych zaletach tego typu urządzeń! Nie bez powodu ich popularność wzrosła w ciągu ostatnich kilku latach i coraz częściej spotykamy je nie tylko w biurach, lecz także w wielu domach. Największą zaletą drukarek laserowych jest z pewnością wysoka jakość wydruków. Charakteryzują się one nasyceniem, intensywnością oraz bogactwem szczegółów. Jeżeli zainwestujemy w urządzenie, które drukuje w kolorze, to możemy mieć pewność, że będą one idealnie odwzorowane.

Drukarki laserowe są dużo szybsze niż sprzęt atramentowy, dlatego idealnie sprawdzą się do drukowanie większej ilości dokumentów. Wydruki są trwałe, a materiały eksploatacyjne bardzo wydajne, dzięki czemu obniżają się koszty druku. W naszym sklepie internetowym tonery do drukarek dostępne są zarówno w formie oryginalnych produktów, jak i markowych zamienników. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych produktów będzie satysfakcjonująca nawet dla najbardziej wymagających użytkowników! 

Zobacz też artykuł -

"Najtańsze w eksploatacji drukarki atramentowe"

Data dodania: 26-04-2022